Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 hetem van donteni melyiket...

Krisztián1234567 kérdése:

1 hetem van donteni melyiket valasszam?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy 2005 h astram van 1.7 cdti 100e km tettem bele hibatlanul, na de eljott az ido hogy meguntam

3 auto johet szoba

-Skoda octavia 2 (2008) 1.9 pd tdi (105le, vagy 2.0pd tdi 140le) nagyon tetszik a hangjuk :D es elvileg nagyon nyomatekosak is

-audi a4 (2007) 2.0 pd tdi (140le manual 6)

- bmw e 60 (2004) 2.5d

Egyszeruen nem tudok donteni octavia fele hajlok...

Persze elso sorban a megbizhatosag a fontos (nem sajnalom a szerviz penzt sohasem kotelezok sgb mindig betartom) de azert ne keljen havonta szervizbe hordanom.

Inkabb varos de becsuszik autopalya is...

Benzines nem kell rengeteg rossz tapasztalatom van..

Kb 9. Autom es eddig csak a dizelekkel nem volt bajom

Esz erveket kernek :) koszonom

Amit szeretnek?: egy nyomatekos dizelt! Lehetoleg 2000ccm alatt

Melyiket valasszam :/ ?



2017. szept. 8. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Ha lehetőleg 2000 ccm alatt, akkor miért 2.5-ös dízel 5-ös BMW a 3. variáns? Amúgy pont azt akartam írni, mert a Skoda vagy az Audi A4 nem fog előrelépésnek tűnni a H Astra után, és ez frusztráló lesz.
2017. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Csanád12345 válasza:
ÉN személy szerint a skodát ajánlom abból is az 1.9tdi-t.Erős motor,keveset fogyaszt és mint a legtöbb octavia ez se küzd helyhiánnyal.BMw hez nem értek az audiról meg annyit,hogy kicsit drága mulatság ha nem egy karban tartott példányt fogsz ki,bár ez mindegyik autóra rá illik.Én mindenesetre a skodát választanám.
2017. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
És ezek melyik univerzumba tartoznak egy árkategória alá?
2017. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem kamuzasbol vagyok itt informaciorol mind a 3 peldany kivallo fel ev garanciaval hozom el majd valamelyiket

Az octavia szervizk. 199e km (1.8millio)

Az audi valos 168e km ( 2.5 m)

A bmw 277e km 2.2m

Nem az ar es a kategoria szamit,nekem ez a 3 tetszik csak es erzelmileg a octavia fele huzok

De ott van az audi ereje es presztizse is

Es a bmw sportossaga szinten nagy teljesitmenye

Az audirol hallok jot rosszat felvaltva

Es szinten a bmw rol is tudom ha ilyet veszek akkor kell penz is a zsebbe es nem is sajnalom ra csak van egy hatar..

Pusztan kivancsisagbol erdeklodok hogy melyik melett mi szol amit mar meg is kaptam az eggyik valaszolotol amit koszonok

Varom a tovabbi tapasztalatokat velemenyeket szivesen

2017. szept. 8. 21:44
 5/14 A kérdező kommentje:

[link]

O a skoda amit ma neztem bocsanat 204e km de nagyon szepen szolt.. es ment is

2017. szept. 8. 21:48
 6/14 A kérdező kommentje:

O az audi szinten gyonyoru es szepen kerepel... nagyon jo vezetni es elegans is szinten 7-8l koruli fogyasztassal

[link]

2017. szept. 8. 21:50
 7/14 A kérdező kommentje:

O pedig a bmw akit meg nem lattam es hallottam :) majd hetfon lessz ra alkalom

[link]

2017. szept. 8. 21:52
 8/14 Csanád12345 válasza:
Ezek közül a skoda NEKEM a legtetszetősebb.
2017. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Koszonom!! nekem is egyenlore a skoda a tuti de meg varok nem akarok kapkodni hatha valaki mond egy ket erdekes tapasztalatot :)
2017. szept. 9. 11:14
 10/14 titkoskert ***** válasza:
0%

A skoda. Csak nem mindegy, melyik motorral, melyik évjárat. 2006-2008 pd ti diesel 1.4 sport kiadás alázza az 1.9-est.

csakhat limitált.

Én személy szerint sokallom a 200 e km-t. Mivel skoda kereskedéssel foglalkozik az ismerős. Árban is erős. Most adtak el egy metál fekete skoda octaviat 1.9-st, 1,8 millió forintert, 101 e kmel, 2008 ast.


Én megmondom őszintén, hogy a fabia kombi 1.4 16V benzines (2007-) verhetetlen és elnyűhetetlen... nincs is belőle sok eladó. 1,1 millió Ft volt,amit most Bécsből vettem. 70 e ft volt a vezerműcsere. Viszont spirit, limitált kiadás. Megy, mint a huzat. full extras. Jah, és 90 e km volt benne.

Olajcsere 20 e.


Én nem szeretem az 1.9-est annyira, mert azt tudja gyorsulásban az 1.2 htp motoros szarom is, csak az a kérdés, ki vezet, és hogyan van szervizelve. Motorolaj nívós legyen, 10 e km-enkent tényleg cserélve, és csak premium üzemanyag a S-nel.

Egy ilyen sufnival éltem túl egy olyan balesetet, hogy a roham mentős nem hitt a szemének, mikor kimasztam a 2004 es sedan roncs alól... Mert abban még volt anyag is. MINDEN rommá tört, egyedül a tető nem, es a B oszlop.

2017. szept. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!