Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kipufogoveget ajanlotok?

Milyen kipufogoveget ajanlotok?

Figyelt kérdés

1998-as civic, 1.4es, hatso dob elrohadt, cserelni kellene.


Letezik olyan ami a gyarinal kicsit jobb hangu, de megsem olyan fulbaszo mint azok a ricer palackba fingosok? Valamint valamivel pofasabb mint a gyari nagy "tartaly"?

Arban sem olyan egetrengeto?


2017. szept. 11. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Remus dokop palettáján nézz körbe , meg van a hondás dübörgés vele , de nem az a tipikus boyracer hang .

Nekem 1.8 benzines 4-es golf cabrion van a remus oval pofásan néz ki alatta és a hangja is szép kicsit dübörgő morgás . Hosszu távon se idegesitő én lehuzott tetővel mentem vele 600km-t egy huzamban és nem cseszte fel az agyam a zene mellet hallatszott a morgás , de nem olyan tipikus telepi fiatalos stilusban .

Ugyhogy én a remus dobokat tudom tapasztalatból ajánlani .

Haver V-tech civic-én egy dupla véges remus van és nagyon jól szól alatta . Végdobon kìvül semmit se cserélj a rendszeren nem gyári cuccra mert akkor tényleg ordítani fog .

2017. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!