Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A francia vagy az olasz autók...

A francia vagy az olasz autók a jobbak?

Figyelt kérdés

2017. szept. 14. 23:01
1 2
 1/11 D. Brasco ***** válasza:
100%
Mégis miben??
2017. szept. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

A francia vagy az olasz ételek a finomabbak?


Kb. ugyanennyire értelmetlen a kérdésed.

2017. szept. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Olaszoknál csak az Alfa Romeo, ami jó autó, de ott is vannak ugye kisebb nagyobb gondok. A Ferrarit és a Lamborghinit most nem veszem figyelembe, halandó ember nem engedheti meg magának. A franciák viszont csinálnak jó autókat, amit az átlagember is megvehet.
2017. szept. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyire is szidjak a francia autókat szerintem nem rosszak , nem egy megbizhato motorjuk, nem nagyon rozsdasodnak mint pl japan, nmwt tarsaik, es ha kenyelmi szempontokat is nezunk , szerintem majdnem a legjobbak. Ulj bele egy lagunaba, thalismanba , C6ba es latni fogod. Szerintem ar ertek-aranyba jo valasztas lehet. Nem mondom, hogy az osszes jo , igen nem egy rossz autojuk gordult mar le a futoszalagrol, de ha hasznaltan veszel, es alaposan utanaolvasol velemenyeknek , akkor tudsz venni megbizhato franciat is. Olasz autokrol nagyon nem tudok nyilatkozni, nincs veluk szemelyes tapasztalatom, de tervezem , hogy elobb-utobb veszek egy alfa 159-et azokkal nincs sok gond, az elotte levo modellek viszont nem az igaziak, ha alfabol kene valasztanom: 159, Mito, Giulietta, Giulia, szerintem ez a 4es ami felveszi a megbizhatosagban a versenyt a tobbi gyartoval, a korabbiakat pl 147-t 166-t nem vallalnam be , bar abbol is lehet jo utot faragni , de ott nagyobb az esely , hogy zsebbenyulos a dolog.
2017. szept. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok javitam az elejet *sok megbizhato motort gyartottak
2017. szept. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Azért az Alfa elég messze áll a jótól és a kisebb nagyobb gondok helyett inkább csak nagyobb és méregdrága gondok vannak.
2017. szept. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Punto I-II benzines. Clio benzines 2000 környéki évjáratok kiváló, olcsón fenntartható autók mind.

De amikor már bonyolítják a dolgot a modern dízelekkel ott már nagy lutri egy használt kocsi, bármelyik.

2017. szept. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Régen a franciák jókat csináltak, de a mostani autók szörnyűek, nem kinézetre. Az olasz autók sem a legjobbak, de ott legalább mindnek megvan a maga baja. Néhány alfa romeo már-már művészet
2017. szept. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És miben? Kényelemben, kinézetben, teljesítményben? Kérdezni is meg kéne tanulni.
2017. szept. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Felcsesznek ezek a válaszok amiket itt gyakorin olvasgatok ebben a témában. Mindenki mond mindent, annak a legnagyobb a szája, és az a legkritikusabb az olaszokkal vagy a franciákkal szemben, akinek életében nem volt még ilyen autója. Ne, tehát azért ne a fika egye az ovist... minden autónak megvan a maga előnye és a hátránya is. Személy szerint én még egy olasz autót sem láttam lerobbanva az út szélén...de franciát sem...biztos előfordul, én nem azt mondom. De zömmel Mercedest, BMW-t, Opelt és VW-t látok lerobbanva. Az tény, hogy régen az olasz tényleg nem volt egy nagy minőség, de gyonyörűen feljöttek, és bátran felvehetik a versenyt egy német autóval is. De tudjátok mit? Ne vegyetek se olaszt, se franciát...több marad nekünk!;)
2017. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!