Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A2 jogsiba melyiket vegyem...

A2 jogsiba melyiket vegyem meg inkabb a ktm exc 125 2t vagy exc 250 4t?

Figyelt kérdés
Erőben az exc 250 nagyobb mint az 125?Mert hallotam olyanokat hogy az 125 siman otthadja a 250 mert hogy 2t.Ebben mi az igazság?Olyat szeretnék venni ami erős és megbizható.Es nem arra gondolok hogy alig akarok rákölteni mert szerintem motornal nem nagyon lehet ilyet megengedni.Előre is köszönöm a segítséget!:)

2017. szept. 17. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A 2T erősebb, szarrá lehet nyelezni is stb., viszont tudni kell, hogy mikre érzékeny pl. motorfékezés kerülése, jól beállított karbi, jól bekevert olaj.

Meg persze nehezebb is motorozni vele a másabb gázreakciója miatt. Meg el kell viselni a nem kicsi hangját.


A 4T az lehet picit gyengébb, de sokkal nyugodtabb és könnyebb vele motorozni, bár valakinek egy idő után unalmas.

2017. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hat nekem az lenne a mérvadó hogy ne unjam meg hamar mert hosszutavra szerenék venni

És a 2t vagy a 4t a szervizigenyesebb?

2017. szept. 17. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!