Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kresz órákra járni vagy...

Kresz órákra járni vagy online csinálni a könnyebb?

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Online, egyértelmű.
2017. szept. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem online könnyebb volt, elég unalmasnak tartom a KRESZ-t és nem is érdekelt, pláne 4 órákat bent ülni valahol.

Neten 3 nap alatt ledaráltam és ennyi.

Igaz, ez már A2 volt, amikor M és B kategóriát csináltam nem volt ilyen lehetőség hogy online.

2017. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Magam részéről az online tanfolyamot csak annak ajánlanám, akinek van megfelelő KRESZ alaptudása, amit csak frissíteni kell.

Ezzel nem azt állítom, hogy nulláról nem lehet online felkészülni a vizsgára, de lesznek nehézségei a tanulónak.

az online lehetőség kétségtelen előnye, hogy a tanulóra bízza mikor tanul, az előadásokon viszont előírt időpontokban kell megjelenni.

Az előadásokon ott van az oktató, ott van a többi tanuló.

A tanulók részéről lesz sok kérdés az oktató felé, amit az oktató megválaszol, elmagyaráz - no ez az a plusz, ami az online módszerben nincs meg, ha valami kérdés felmerül, sokszor nyomozni kell a válasz után.


Ennek az összehasonlításnak az alapja egy jó elméleti oktató, aki megfelelően tudja előadni a tananyagot, türelmesen válaszol a kérdésekre, és el is várja, hogy kérdések legyenek, mert azokból lehet tanulni.

Mindkét lehetséges módszer mellé kell tanulni KRESZ könyvből is, a vizsgán lehetnek olyan kérdések, amelyek a tanfolyamon nem kerülnek szóba, de a könyvben említik - ezek lényegtelennek tűnő, egy pontos kérdések, de az egy pont plusz, vagy mínusz a vizsga sikerére is kihatással lehet.

2017. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3. Válaszolóval egyetértek. Én a B kategóriánál bejártam órákra, így a C kategóriánál elég volt a netes tananyag, de tesóm a B kategóriát már online csinálta és jópár témában kérte, hogy segítsek neki. Véleményem szerint az első tanfolyamot, legyen az B, AM vagy egyéb kategória, tanórákon érdemesebb elvégezni.
2017. szept. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha sikerül elkapni egy jó tanárt (mint nekem volt), akkor nagyon megéri órákra járni, én élveztem, nagyon jól magyarázott. Viszont biztos vannak olyan tanárok is, amelyeknek az óráján elalszol és nem is magyaráz olyan jól, ezesetben jobb az online szerintem.
2017. szept. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Online. Én online csináltam, megbeszéltem az " oktatómmal", hogy ha valamiben elakadok akkor kérhetek-e tőle segítséget, ez természetes is volt hogy ő segít, de egyszer sem kellett, minden egyértelműen le van írva az E-Titan-ba. Magadnak osztod be az idődet hogy meddig tanulsz. Plusz ha online csinálod, az E-Titan tartalmazza azokat a gyakorló feladatokat, amit ha órákra ülsz be, meg kell vásárolnod pár ezer forintért. Ezek a feladatok vannak a kresz vizsgán, ha begyakorlod, fog sikerülni. Nekem így sikerült, a kresz vizsgán 1 db hibapontom lett, majdnem hibátlan lett!

( Egyébként nehéz a felfogásom )

2017. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én a nulláról kezdtem,halvány fogalmam nem volt a KRESZről ezt megelőzően.

Az online lehetőséget választottam.Az e-titán rendszer annyira szájbarágós,részletes,hogy minden egyértelmű volt,max.2-szer kellett átolvasnom.

Nincs olyan tesztkérdés,amire ne taglálná a választ a program.

nem azt mondom,hogy hibátlan lett a vizsgám,de 72 pontom lett a 75-ből.

2017. szept. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is teljesen a nulláról kezdtem a KRESZ-t, az online e-titán rendszerben, és nekem bevált ajánlanám mindenkinek. Semmi előismeretem nem volt, rengeteg mások számára alapvető fogalommal sem voltam tisztában, mert abszolút nem érdekel a KRESZ, lehet azért mert lány vagyok. Minden esetre megtanultam, a vizsgán másodjára mentem át, de csak azért, mert az első vizsgám előtt egy hetet voltam nyaralni és ahogy hazaérkeztem másnap volt a vizsga így kiestem a gyakorlatból és sokat felejtettem. A következő vizsgára 4 napot készültem nagyon intenzíven és 73/75 pont lett:)
2017. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!