Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kuplung csere után csúszás?

Kuplung csere után csúszás?

Figyelt kérdés

Ki lett cserélve a kuplungom és a kettős tömegű, mert már nagyon csörgött, zörgött, remegett a pedál.

Új minden, erre csúszik a kuplung 5.-ben, és ugyan úgy remeg a pedál, de a lendkerék zörgés megszűnt.Elkúrta volna a szerelő, vagy lehet hibás az alkatrész?

Persze egyből felhívtam a szerelőt, hogy mi a baj, meg is csinálja garanciálisan, csak nem értem. Ezt így el lehet cseszni, vagy tényleg ilyen szar minőséget gyártanak?



2017. szept. 24. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

elbaszta a szerelő


vidd vissza a kocsit, csínálja meg rendesen ha már fizettél érte

2017. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, vissza viszem, garanciában megcsinálja, csak bosszantó, nem 2 ft-os tétel.
2017. szept. 24. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:

A csörgés megszűnt, szóval a kettőstömegű rész oké.

Érdemes lenne megnézni nem lehet-e a főtengelyhez képest elforgatva feltenni a lendkereket. Vannak típusok, ahol a csavarkiosztás miatt csak egy pozíció lehet jó, de van ahol el lehet forgatni x fokkal és nem biztos, hogy nem fog rázni/remegni...

2017. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

# 3


Örülnék neki, ha ennyi lenne csak a baj. :) Majd megemlítem, hogy miért remeg, egyik ismerősöm is ezt mondta, hogy lehet elmozdult a lendkerék. A csúszásra azt mondták, hogy majd bekopik, lehet mocskos a felülete. Annyira már nem csúszik, mint amikor elhoztam, csak 150km-rt mentem vele, de holnap megy vissza.


Köszönöm a válaszokat!

2017. szept. 24. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!