Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tennétek, ha ti lennétek...

Mit tennétek, ha ti lennétek ennyire döntés képtelenek?

Figyelt kérdés

Kocsit akarok,sok kritériumom van,itt az a baj,hogy ezek nem tudnak egyezni. Többnyire lakott területen belül autózom, városban,de nem Budapesti forgalomú. Nekem a sedanok tetszenek,mint pl az 5-ös Bmw (e60) vagy Audi a6(c6) ezeknek van formája,viszont nem tudom mit kezdjek 200+ lóerővel városban. Ezek nagyon nem lennének takarékosak és ez túlzottkiadás lenne.

Szóba került az e90-3-as is,kisebb 163 lóerő pont jó, viszont ezt sem ajánlják drágának tartják. Az audi a4(b7) viszont csak kombiban tetszik a b8 meg mindenszempontból drágább,mert még is csak az a4-nek az a legújabb modelljei közé tartozik.

Szóba került még a Bmw 1 és Audi a3 .. mind a 2-nél ott a 140 lóerő körüli verzió,ami ideális lenne városi használatra,de ilyenkor arra gondolok,hogy egy nagyobb modell felszereltebb.


Vezettem Audia8-at és Mercedes Cls-t ..a Cls jobban tetszett formában kisebb az a8-nál, jobb volt vezetni. Amikor ezeket vezettem nem érdekelt,hogy milyen autó van alattam,mivel nem érintett engem a fenntartása..

Lakott területű használatra melyik modellt választanátok? Hogyan döntsek?


2017. szept. 11. 07:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Most akkor mi a baj? Az ötös bajor, vagy az áhat nem gurul a városban? Negyvenöt centivel hosszabb parkolóhely kell neki, aztán minden másra ott a mastercard...
2017. szept. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tök mindegy. De tényleg. Egyik sem racionális választás, akkor meg már ha hülyeség, legyen jó nagy. Legyen valami minimum 4 literes benzines. Ha riaszt a 20 literes fogyasztás akkor gondolj bele abba, hogy mi mindent vehetnél egy dízel beszärt turbójának árából.
2017. szept. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi a probléma? Bármelyiket is választod, tudni fogja mindenki, hogy kicsi a micsodád.
2017. szept. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon Audi párti vagyok, úgyhogy én ezen a vonalon indulok el. Ha kombi tetszik, nem baj, az Audi szebb kombikat csinál, mint sedanokat, nem csak te látod igy. Mondanám alapból, hogy vegyél egy jó kis Audi A4 B7-est, 1.9 PDTDI-vel, vagy 1.8 turbó benzinmotorral, nagyon kiforrott, és megbizható autó. Ez tökéletes lenne városba is, csak félő, hogy később mégis megbánod, hogy nem A6-ost vettél. Én azt mondom, próbálj ki egy A4-est is, vannak abból fullosak is. Ha tetszik, akkor vegyél A4-et, ha gyengének vagy szűknek érzed, akkor vegyél A6-ost, nem muszáj 3.0 TDI-vel venni (bár én azt ajánlanám, csak nem városba). Audi A8, meg hasonlókat felejtsd el, semmi értelme.
2017. szept. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem értem a logikát, városozni minek 200+ lóerő? 140 is sok.
2017. szept. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pont ezt mondom,hogy az a6 tettszik,de 224 lóerő nem kell.. a legkisebb a 140 lóerő ,de az meg gyenge lesz hozzá ,mint a 6-os passathoz a140..
2017. szept. 11. 10:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha ilyen döntés képtelen lennék, tökön szúrnám magam.
2017. szept. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Először gondold végig melyiket tudod fenntartani, illetve nem probléma-e neked a nagy autóval közlekedés. Ha ez megvan, hallgattál az eszedre.

Utána jöhet, amit a szíved diktál.

2017. szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha a8-at meg Cls mercit elvezettem,ami jó volt,akkor nem hinném,hogy a6 5-ös Bmw azok mellett nagy lenne. Ezeket diktálja a szivem a formájuk és felszereltségük miatt, de mivel nem lenne úgy kihasználva,mint egy kisebb modell, így a fenntartása csak tiszta pénzkidobás 0 haszonnal.
2017. szept. 11. 10:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Én ha pont olyan döntésképtelen lennék, mint te most, kitettem volna a kérdést pont így :)
2017. szept. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!