Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit válasszak első autónak?...

Dancsahan kérdése:

Mit válasszak első autónak? Többi lent

Figyelt kérdés

Első autó vásárlásán gondolkozom :) Összesen lenne 700-750 ezer forintom mindenestől a vételre. Eddig nézegettem a Skoda Octaviat, Seatokat(Ibiza,Leon,Corsoba,Toledo), Toyota Corollat. Első sorban benzines kellene szerintem, nem fogok minden nap több száz kilómétert autópályázni :) 1.4-1.6 korul szerintem. Mindent meghallgatok, de a Suzukitol a hideg kiraz es nem szeretnek 3 ajtost :D Ilyen igényeim vannak.

Mi a velemenyetek?



2017. okt. 3. 22:58
 1/6 anonim válasza:
Szia, sokáig csak Skodát akartam első autónak, amit a mai napig szeretek (bár a Superb tetszene, viszont az picit más árkategória :D). Végül egy Hyundai Accent 1.5 ls-re esett a választásunk. Előtte hallani sem hallottam erről a típusról, de azt kell, hogy mondjam, hogy egy örök darab :) sokat használjuk párommal az autót, de eddig semmi problémánk nem volt vele pedig egy 20 éves járgány. :) Írj nyugodtan ha kérdésed van.
2017. okt. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Opel astra g-t vagy vw passat b5-öt inkább...
2017. okt. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyi pénzed van összesen, akkor azt ajánlom, hogy 450-500 ezer körül keresgélj, mert még jön az átírás, a biztosítás, és mindig félre kell tenni egy kis pénzt, ha esetleg hamarosan szervizre lenne szükség, nem lehet kizárni ha ennyiért veszel autót.


Én az általad felsoroltakból a Corollát ajánlanám, azok mind bírják a strapát, de az a lényeges, hogy hol fogsz vele menni leginkább. Ha vidéken/autópályán, akkor inkább menj feljebb lökettérfogatban 1.8-2 liter körülre, jobban fogsz érvényesülni, városban tényleg jó az 1.6 vagy kisebb.


Nekem Ford Mondeo Mk2-m van 2 literes benzinmotorral és sok extrával, nagyon kényelmes és egyben nagyon élvezetes autó, jól kanyarodik, jól megy, szép a hangja, pályán is otthon érzi magát, 300 ezerért vettem és még egy százasért esztétikailag újszerű állapotba hoztam, azóta egy első fékpofa cseréjén kívül semmi nem történt (1,5 éve és 23 ezer kilóméterrel ezelőtt óta van nálam, és nem kíméletes a vezetési stílusom). Ez is kereken 20 éves kocsi, de nagyon szerethető, tud mindent amit kell (elektromos ablak elöl-hátul, tetőablak, nagyon kényelmes plüss ülések, digitális klíma, 6 hangszóró, stb). Sosem baj ha marad még pénzed, szerintem nem kell semmilyen kompromisszumot kötnöd egy valamivel újabb Octavia és egy ilyen Mondeo között (sőt...), én megvenném másodszorra is, ha megint ennyiért keresnék kocsit.

2017. okt. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Opel Astra vagy VW Skoda Seat Audi
2017. okt. 4. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy hasznalhato Logan is kijon ennyibol.
2017. okt. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Várhegyibence válasza:
menj fel az aaa auto weboldalra és válassz egyet add meg a maximum árat és még pár dolgot amit akarsz és ha van az akaratodnak megfelelő autójuk akkor azt mondjuk meg birod venni
2017. okt. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!