Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada Granta vagy Kalina?

Lada Granta vagy Kalina?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a jobban sikerült konstrukció? Vagy a kettő ugyanazon az alapon van?

Nekem a Kalina kombi eléggé tetszik, voltam már márkakereskedésben tesztvezetésen is, meglepően kellemeset csalódtam benne. Ahhoz képest, hogy a legtöbb ember szidja, nem éreztem, hogy gond lenne vele.



2017. okt. 6. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Vesta
2017. okt. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Én csak a váltójukról hallottam eddig rosszat (de arról sokat).
2017. okt. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Szemét mindkettő.
2017. okt. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Nekem Grantám van. Váltója picit hangos, de olajcserével megszüntethető. Olcsó jó autó,semmi baj nincs vele. Max annyi hogy nem 10éves leharcolt fullos Bmw vagy Audi.

Nem felsőkategória de ennyi pénzért új autót?

2018. jan. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

4-es

10 évvel ezelőtt már 2008 volt, azok az Audik és BMW-k még mai napig kiválóak, és komoly minőségérzetet nyújtanak. A Grantát ezekhez hasonlítani jóindulattal is nevetséges.

2018. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!