Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen évjárattól lett választ...

Milyen évjárattól lett választható extra a BMW-kben az irányjelző kapcsoló?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy nagyon-nagyon régi BMW-kben még gyári alaptartozék volt az indexkapcsoló. Viszont fiatalabb évjáratokban már csap opcionális extra volt, elég drága cucc, ezért sokan nem is kérték. (E90-91, E60-61, összes F széria mind enélkül fut)

Viszont ma reggel láttam, hogy már az E46-osokban sem széria-tartozék, pedig azt hittem, akkoriban még megfizethető extrának számított. Vagy ez is ritka, mint a fehér Volvo?



#csóringerek autója #kamu luxus-érzet
2017. okt. 7. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem tartozėk. Illegálisan lettek beszerelve. Műbizonylat sajnos BMW nėl nincs is rá. Műszakira ki kell szerelni.
2017. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
mekkora lúzer vagy
2017. okt. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem fehér Volvo-m van most, de előtte volt egy F10-em. Én kértem bele indexkapcsolót, habár sokáig gondolkodtam róla, hogy megéri-e egyáltalán a felárat.
2017. okt. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Ennek a mögöttes tartalmát csak az érti, aki tudja mi az irónia:):).
2017. okt. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 crudy ***** válasza:
64%
Faxa megint egy hulye.. pedig mar elkezdodott a suli.
2017. okt. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%

mivan öcsi, láttál a buszról egy BMW-t, amiben a nálad sokkal fontosabb ember a szinte üres úton nem indexelt sávváltáskor? szerintem dobd magad le a földre, és kezdj el sírni, az segít majd!


semmi értelme a kérdésednek, de legalább túl vagyunk a mai irigy idiótán is.

2017. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Olvastam valahol, hogy vészhelyzet esetén van egy titkos kapcsoló, ahol be lehet kapcsolni az indexet, de ez annyira titkos, hogy egy tulaj sem tudja hol van. Az indexek is csak azért vannak felszerelve, hogy a buszmegállóban a zebrán tudj parkolni vészvillogóval, én is így szoktam a régi BMW-mel, mikor megyek a fiúkkal bandázni.
2017. okt. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Nekem itt az autószerelő oldotta meg, hogy ha meg akarok állni buszmegállóban vagy X-en, esetleg kerékpárúton, akkor két vezeték összeillesztésével lehet működtetni mint a vészvillogót. Fa*za megoldás, végre szabályos vagyok a bömösömmel.


Amúgy kresztbe is úgy van beleírva (segítek 4§ 2. bekezdés), hogy BMW-vel parkolóban a vonalra kell állni. És minket szid a többi sofőr, hogy milyen hülyén parkolunk...

2017. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sok feketelistás lúzer, haha, mivan nincs pénz?
2017. okt. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Látom, itt is működik a BMW lobby. :-) Tényleg ennyire sok gyökér jár ilyen német öreg szar fostalicskával? :-)
2017. okt. 7. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!