Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen évjárattól lett választ...

Milyen évjárattól lett választható extra a BMW-kben az irányjelző kapcsoló?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy nagyon-nagyon régi BMW-kben még gyári alaptartozék volt az indexkapcsoló. Viszont fiatalabb évjáratokban már csap opcionális extra volt, elég drága cucc, ezért sokan nem is kérték. (E90-91, E60-61, összes F széria mind enélkül fut)

Viszont ma reggel láttam, hogy már az E46-osokban sem széria-tartozék, pedig azt hittem, akkoriban még megfizethető extrának számított. Vagy ez is ritka, mint a fehér Volvo?



#csóringerek autója #kamu luxus-érzet
2017. okt. 7. 09:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Al jas BMW sek. Nekem naponta szinten napi szinte össze törik az autómat a bMW sek. Meg hogy nem irány jeleznek ezért mindig becsap nak. Ezzel. Iri gyek biztos meg az egész BmW lobbi mert nekem a világ leg jobb autóm van a Suzuki és van három dip lomám és ezért okosabb vagyok ezek nél a bunkó tanu latlan ki vagyi bmw seknél. Még helyeset írni se tud nak.
2017. okt. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!