Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csak azokkal foglalkozna...

Miért csak azokkal foglalkoznak a rendőrők akik az autójukat alig bírják fenntartani? Aki Mercedes kategóriás autóval van azokkal miért nem? Nekik mindent lehet? Miért? Te hogy látod? Milyen autód van?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Hello:) én úgy látom ha valaki nagyobb suvval,vagy német limuzinszerűvel megy,ara még ránézni sem mernek a rend éber őrei,de minden más,kispolszki,suzuki daewoo,az büntetendő!ja meg a külföldi rendszámosokkal sem mernek szívakodni.
2010. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
56% kivételesen igazat adok neked. Én is tapasztalom.
2010. máj. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az nem az autótól függ.

Nekem BMW-m van, és engem ugyanúgy megállítanak igazoltatnak és annyi.

Mondjuk én nem csinálok szabálytalanságokat, szóval nemtudom akkor mit csinálnának.

Egyébként ez szerintem a vezetőtől is függ..

egyik évben elsőkerékhajtású renault lagunás kézifékkel próbált keresztben mászkálni..

Majdnem elcsapott jópár embert és kihívták a zsarukat.

A vezető 2 fejjel nagyobb volt a kis rendőrbácsinál, meg kb 3x izmosabb.

Nameg kopasz x)

A rendőr félve átnyújtott neki egy papírt, utána kezetfogtak és gyorsan elmentek a zsaruk :D

2010. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert lepukkant, fék nélküli, műszaki és biztosítás nélküli "szegény nép" akad az utakon.Miért állítsa meg a csilli villi autót, mikor halad az úton?Nem hinném hogy az új konstrukciójú vasakkal kell foglalkozni..Persze mikor engem megállítanak, épp azon jár az agyam, miért nem a fél szemű lámpával közlekedő embert szekírozzák inkább...
2010. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Viszont azt nem értem, hogy mért kötnek bele a jégfehér helyzetjelzőbe, meg ledsorba, meg tuning lökösbe... Mért nem foglalkoznak azokkal akik tényleg bűnt követnek el...
2010. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mert a rendőrök nagy része arra utazik hogy a szegény népből lehet a legtöbb pénzt kicsikarni!

Egy Kopasz kigyúrt Q7 Audis 2 ajtós szekrénynek egyik sem merné azt mondani, hogy biztonsági öv nemhasználatáért megbüntetem 30 ezer forintra!

Beszari nép a rendőrség úgy ahogy van! Engem minden igazoltatáskor b.sztattak mert be volt repedve a szélvédőm, de egyiknek sem volt annyi esze hogy így ment át a műszakin akkor csak nem olyan vészes.

Ha cigányverekedés van be vannak tojva meg kiküldenek 4-5 rendőrt és csak néznek, bezzeg a traffis kocsiban ott meresztik a seggüket 3-an 4-en és sanyargaatják a népet!

2010. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy felvidéki magyar

Nekem BMW X5 van, nem vettem volnba észre hogy különbséget tartanának egy alacsonyabb kategóriájú kocsival szemben,de szerintem magyarországon a rendőrök sokkal éberebbek mint nálunk szlovákiában, de megint besz.riabbak. A szlovák rendőrök merészebbek és kemények, de nem éberek. D

2010. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert pl könnyebb a szegény embert b*szogatnio ha 55-el megy, 50 helyett, de az autótolvajok elkapásához már fel kell állni, és dolgozni kell. Mindig egyszerűbb a szegényebb tisztességes embert b*sztatni, mint a bűnözőket elkapni, felelősségre vonni, vagy netalántán balhékhoz kijönni.
2010. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Így van. Nekem 3 hónapja van jogosítványom, és érdekesnek találom, hogy nem állítottak még meg a rendőrök igazoltatni, mert egy 14 éves Citroen-t vezetek, ami elég lepukkadt állapotban van. Készülök rá azért. Nos, tényleg feltűnő, hogy akárhányszor láttam igazoltatást, mindig régebbi kocsikat állítottak meg.


Egyik ismerősöm mesélte, hogy a barátját (aki rendőr), állandóan b.sztatják a munkahelyén, hogy miért nem büntet többet, mert többet kéne!


A barátomat bemérték, 50 helyett 70-el ment, megjegyzem, tükörsima úton, jól látható körülmények között, kis forgalomba. A trafis kocsiban két rendőr röhögött rá. Gyomorforgató.

2010. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos általában a "por" népet b...ják és olyan helyeken mérnek ahol nem teljesen tisztázott, hogy mennyivel lehet közlekedni, illetve olyan helyeken van 50-es korlátozás, ahol egyébként nyugodtan lehetne 70-el is menni. Való igaz valamiből ki kell fizetni a Ford focusokat. Nagyon sokszor felhúzom magam amikor látok egy lámpával közlekedő autókat. Nem hiszem, hogy olyan sokba kerülne egy izzó, hogy ne lehessen megvenni. Beszerelni meg akár a gazdi is beszerelheti. Különben egy Renault Thaliam van. Nem észleltem azt, hogy szórakoztak volna velem. Egyébként amikor ellenőriztek, az autóval meg a papirokkal minden rendben volt, illetve a zsaruk is normálisak voltak velem.
2010. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!