Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Körlámpás polo 2002-től...

Körlámpás polo 2002-től melyik 1.4-es motorral a legjobb? Mindegyikbe szíjas vezérlés van? Típushibái? Motorkódok: AUA, BBY, BKY

Figyelt kérdés
2017. okt. 9. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A 75 lovast vedd. Kicsit csattogós a hangja gyárilag, de nagyon jó kis motor. Műszakilag nem tudok olyan nagy típushibáról. Szíjas motor. 2007 körül kezdték a láncos motorokat gyártani. Amit te írsz az a dupla kerek lámpás ha jól tudom.
2018. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olajból milyen kell bele? Melyiket szereti a legjobban? Sokan Castrol magnetic 5w40-et használnak hozzá, vagy van ettől jobb? 4 liter kell bele? Igen a dupla körlámpásra gondolok.
2018. ápr. 6. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:
10w40 fog bele kelleni. Szintetikusat javasolnék.
2018. ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akárhogy nézem, már 16 éves példányról beszélünk. Azok a motorok amúgy is jobban szerették a 10w-s olajokat, de ha mégsem azt tettek bele akkor szerintem manapság, 16 évesen már jobb. Megoszlanak a vélemények, van aki a vékony olajokat szereti. Szerintem beletenném. Ha elolvasod a könyvét akkor ott is lesz benne, hogy milyeneket szabad beleönteni. Továbbá ott lesz, hogy mivel jár. Például, ha egy autónak 5w30 volt a gyári javasoltja a mi "régiónkban" akkor is benne lesz a könyvében, hogy mondjuk dél Olaszországban már mondjuk a 10w-s lenne az ajánlott. Ezen felül le van írva, hogy ha 5w-s olajat használsz akkor 5mp-ig ne indulj el az autóval hidegindítás után, 10w-vel meg mondjuk 10 mp-ig.Ha ezt betartod ártani nem árthat neki.é Viszont a korából és használatból eredő kopások miatt talán jobb kenést eredményez a vastagabb olaj. De egyébként tehetsz bele véknyabbat. Viszont lehet, hogy azt csípné, a 10w-s olajat meg nem.
2018. ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!