Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszaki vizsgán át megy az...

Davee22 kérdése:

Műszaki vizsgán át megy az autóm, ha a jobb oldali visszapillantó lógot és megszixallagoztam?

Figyelt kérdés
2017. okt. 9. 23:28
 1/5 A kérdező kommentje:
*meg szixallagoztam
2017. okt. 9. 23:29
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Egyik változat sem jó, de a kocsi sem.

A vizsgán mit is ellenőriznek?

Megfelel-e a gépjármű a műszaki, biztonsági előírásoknak?

A szigetelőszalag („népis nevén” szigszalag) nem előírásos tartószerkezetet a tükörnek.

2017. okt. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Átmegy, lógott, megszigszalagoztam.

Nekem anno F Astrán kicsit mozgott a tükör háza, csak azért tekertem körbe, mert idegesített, hogy menet közben remeg, és zörög. Vagy nem vették észre műszakin, vagy nem foglalkoztak vele, de átment ahogy volt. Szerintem azon is múlik, hogy milyen vizsgabiztost fogsz ki. Amit mindenki szigorúan vesz, az a biztonságos közlekedés feltételei, fék, lengéscsillapító, futómű, kormánymű, gumik, stb. Ha ezek jók, akkor az autó esztétikai megjelenése már inkább szubjektívebb megítélés alá esik, ha egyébként minden működik.

2017. okt. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*mekszikszalakoszhatni
2017. okt. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mire elérsz vele a vizsgára, le is esne. Nem tart semmit a szigszalag 100-as tempónál.
2017. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!