Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri ennyiért ez az autó?

Megéri ennyiért ez az autó?

Figyelt kérdés
Egy 92-es 1.6-os Golf3-ról van szó 300ezer Ft-ért.A kocsiba nem a gyári motor van hanem cserélt.2 év műszaki. Elvileg sok mindent kicseréltek benne. Annyi a hibája,hogy a karosszérián van egy két rozsdafolt.Megéri vajon megvenni?
2017. okt. 12. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem vennék 25 éves autót. 300 ezerből vehetsz egy 10 évvel fiatalabb Swiftet. Ha kell a nagyobb csomagtér, akkor Sedant.
2017. okt. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon öreg és rohad is. Nem venném meg, de ez én vagyok. Lehet úgy is hozzáállni, hogy megy ameddig megy, és utána irány a roncstelep. Ha hosszabb távra terveznél, akkor inkább egy öreg Toyota vagy Suzuki, ennyiért abból fiatalabbak vannak és jobban bírják a strapát.
2017. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-3 évig csaknem fog szétrohadni alattam.
2017. okt. 12. 16:33
 4/6 anonim válasza:
Nehogy meg vedd!! Rá fog menni az életed arra a kocsira. Nagyon szervíz igényes és ha a motorról nincs papir akkor igen körülményes lesz a kövi vizsga. 300 ezerért ki lehet jó kocsit fogni én pl audi a4est vettem friss műszakival. Semmi baja csak ugyan igy jött a téli szezon és kellett a pénz a tulajának. A báttyám is 260ért vett renault lagunát és az is nagyon pöpec járgány. Egyik se idősebb 15nél ugyhogy ne vedd meg Tapasztalatból mondom és mert a párom autószerelő és szinte állandóan golfot kell szerelnie.
2017. okt. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Papírjai rendben vannak azzal nincs gond.
2017. okt. 12. 21:49
 6/6 anonim válasza:
Ha annak a motornak van a száma benne a papírjaiba akkor se érdemes megvenni azt a kocsit. Nézz szét jobban. 300ért lehet jó autót venni.
2017. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!