Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket érné megvenni, egy...

Melyiket érné megvenni, egy Toyota Suprát vagy Mitsubishi Lancert?

Figyelt kérdés
Nem régiben váltam meg az Audimtól és összejött egy kis pénz és valami sportosabb kocsiban gondolkozom, persze nem mindennapi használtra kéne és ez a kettő volt az ami már fiatalabb korom óta érdekel. Érdemes a kettő közül valamelyiket megvenni vagy nem? Amúgy 4m-m lenne rá összesen, előre is köszönöm!

2017. okt. 13. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem Suprából nehéz olyat találni, ami még nem mókolt-kókányolt, az pedig azért meleg süti mert nem tudod milyen minőségben lett összerakva, mit tettek bele pontosan, stb. Gyári Supra pedig ritka mint a fehér holló, és szerintem nem is jön ki ennyiből.


Lancerből könnyebb jót találni, én azt venném, de persze a Supra különlegesebb

2017. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy jo Lancert talalsz ennyiert. Gondolom az 1.5 Invite jo lesz. Supra nem nagyon van elado ertelmes, ha pedig EVO-t keresel, az sem lesz egyszeru. Vezetesi elményre meg plane nem,
2017. okt. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!