Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 20. Óra környékén kinek...

A 20. Óra környékén kinek mennyire ment az autóvezetés?

Figyelt kérdés
B-s jogsit csinálom, 20.óránál járok, elvileg már csak 10 lenne és vizsga, de még mindig van, hogy nem sikerül egy y, vagy elrontom a váltást, mondani kell sokszor, hogy tükör, jelzés, kettes,holttér kanyarodásnál, mert elfelejtek hátranézni meg ilyenek. Ezeknek már régen rutinná kellett volna valniuk?

2017. okt. 14. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Téves szemlélet, hogy 30 óra gyakorlással vizsgázni kell.

Lehetséges, az aminálisan előirt óra szám, de sok tanulónak az érezhetően kevés a sikeres vizsgához, ők gyakorolnak tovább, ha szükséges, és 40-50-60 óra gyakorlás után jelentkeznek vizsgára.

Az átlag 45 óra körül van, ha igy nézed, még a felénél sem vagy.

2017. okt. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor kezdett összeállni a vezetés.
2017. okt. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 20. óránál még szembejövő sávba kanyarodtam,leblokkoltam kikerülésnél,biciklis előzésnél :D Y-t akkor még nem is igazán gyakoroltuk. A váltót mindig megrángattam. :(

40 órából vizsgáztam,elsőre sikerült,bár nagyon féltem. :)

2017. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sok dolog azert nem megy mert nagyon a valtasra koncentralsz, hogy jo helyre rakd. Legalabbis nalam ez volt en ezen ugy leptem tul, hogy volt csaladba auto beultem es allo helyzetbe csak a valtast gyakoroltam.
2017. okt. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én A-t és B-t raktam egyszerre kb 20. óra után vettem komolyan addig csak kocsikáztam meg motoroztam :D nem volt kedvem minden s z art betartanom vizsga előtt :D aztán vizsgára nagyon nehezen belementem a hülye játékukba mindent ahogy kellet és 0 hiba pontos lett mind a kettő :)
2017. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!