Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Splash 1,2-es benzinesn...

Suzuki Splash 1,2-es benzinesnél kb. mennyibe kerülhet a javítás ha egy hengernél beégett egy szelep és gyűrűket is kell cserélni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 18. 10:53
 1/10 D. Brasco ***** válasza:
0%

Sokba!Ugyanis ha mar lenn van a hengerfej akkor én az egészet rendbe raknam nem csak azt az egy szelepet ami beégett!

Azon kívül gyakorlatilag a blokkot is nullára szét kell fűzni,akkor meg mar érdemes lenne főtengely meg hajtokar csapágy sort is cserélni!ha csak az anyag díjat nézzük mar bőven 100ezer + os kiadasrol beszélünk es akkor ebben meg nincs benne a szerelő munkaruha stb!

Ha ennyire szar a motornerdemesebb lenne a komplett cserejen elgondolkozni mert még az is olcsóbban jönne ki,bar ugye ott is meg van a veszély hogy ki tudja annak is milyen a belseje!

2017. okt. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 veterán vas ***** válasza:

A szakember megállapította, hogy:

"egy hengernél beégett egy szelep".


Na ez komoly! ;)

2017. okt. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kösz. Azt gondoltam hogy sokba meg hogy több mint 100000. :)
2017. okt. 18. 11:20
 4/10 A kérdező kommentje:
Most te milyen szakemberről beszélsz?Amúgy az állapította meg.
2017. okt. 18. 11:22
 5/10 veterán vas ***** válasza:

Arra lettem volna kíváncsi, milyen módon lehet azt kiszűrni, hogy csak egy hengernél és egy szelep van beégve? Bontás nélkül, hogyan lehet azt diagnosztizálni, hogy pl. a harmadik henger kipufogószelepe beégett?

Érdekelne.

2017. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 D. Brasco ***** válasza:
0%

Jajj veterán vas.....hát mégis mit gondolsz hogyan??!?!?

Nyilván röntgen szeme van a szerelőnek !!!! ;)

2017. okt. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt a két kretént!Úgy hogy meg lett nézve hülyék.Azért lettem volna kíváncsi értelmes emberek válaszára akik értenek hozzá vagy csináltattak már hasonlót.Hogy mennyi lóvéval húz majd le kb. az autószerelő és az reális-e.De megint csak bebizonyosodott hogy itt csak okoskodó unatkozó gyökerek vannak ahogy sejtettem is.Mi lenne ha egyszer a kérdésre válaszolna valaki?Ha meg csak baromságot tud hozzászólni akkor inkább ne írjon.
2017. okt. 18. 19:55
 8/10 veterán vas ***** válasza:

Tehát ott tartunk, hogy az említett történetben van egy röntgen-szemű szerelő, és egy pénztárcájáért aggódó Kérdező, aki történetesen egy beégett szelepű Splash tulajdonosa. Ezek után jön a képbe a növény föld alatti része(vagyis én, a gyökér).

Ezen az oldalon van még D.Brasco is, így képezünk mi együtt -a Kérdező szerint- két kretént.

Eredetileg volt egy ártalmatlan műszaki jellegű kérdésem, amire szerettem volna választ kapni. Tekintettel a Kérdező zaklatott lelkiállapotára, úgy döntöttem visszavonulok, és már nem is várok magyarázatot.

/én kérek elnézést/ ;)

2017. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 D. Brasco ***** válasza:
0%

"De megint csak bebizonyosodott hogy itt csak okoskodó unatkozó gyökerek vannak ahogy sejtettem is."


Na latod mégis csak csodás ez a nap!Megérte ma felkelned,hiszen bebizonyosodott az amit sejtettél!Örülni kell az élet ilyen apró örömeinek is!

2017. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hú de viccesek vagytok.Menjetek el sztendappolni.
2017. okt. 18. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!