Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha szüneteltetem a vezetési...

Ha szüneteltetem a vezetési órákat, a kartonom az oktatónál marad, vagy visszakerül az autósiskolába?

Figyelt kérdés

2017. okt. 19. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Van számodra jelentősége?

Az oktató az iskola alkalmazásában áll, esetleg ő a vállalkozás vezetője, ami az oktatónál van, az az iskolában van.

Iskolaváltáshoz nem csupán a vezetői karton szükséges, hanem egy áthelyező dokumentum, amit a megyei NKH központban iktatnak - ha esetleg az iskolaváltás miatt kérdezed, hol lesz a kartonod.

Valószínű nem fogja az oktató fölösleges magával hordozni, hónapokon keresztül, vissza kerül az irodába.

2017. okt. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés.


Előfordul, hogy az oktató cipeli magával a többivel, de általában leadja ilyen esetben.


Miért merült fel benned a kérdés?

2017. okt. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mert gondolkozom oktatóváltáson,de neki csak azt mondanám,hogy egyelőre szüneteltetem. És nem tudom,az új oktató az irodából kéri el a kartonom,vagy az oktatótól.

Nem feltétlen kötném az orrára,hogy más oktatót szeretnék.

2017. okt. 20. 00:54
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval a hangsúly azon van,hogy a mostani oktatóm meg fogja-e tudni,hogy lecseréltem.
2017. okt. 20. 00:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Megtudja, de nem vagy köteles megindokolni neki az okot.

Iskolán belüli váltás esetén arra is számíthatsz, hogy az oktatók kommunikálnak egymással, az iskolaváltás meg nem csak annyiból áll, hogy a vezetési kartonod oda adod a másik oktatótónak.

2017. okt. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Iskolán belül biztos, hogy megtudja, az iskolaváltás meg időigényesebb.

Mondd azt, hogy nem tetszik az autó aztán kész. Általában egy oktató egy autóhoz van kötve. Ha mégse akkor meg nem indokolsz.

2017. okt. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen,pont az autó miatt vàltanám le,ès emiatt nem akartam,hogy félreèrtès legyen. Köszönöm a vàlaszotokat!:)
2017. okt. 20. 10:29
 8/9 veterán vas ***** válasza:

Tegyük föl, megkérdezi, hogy meddig akarsz "szüneteltetni"?

Azt mondod kb. 4 hónap. (vagy indoklod, vagy nem)

Erre ő: OK., jövő márciusban folytatjuk.

Ha elmegy a 4 hónap, mit fogsz mondani?


Nem lenne korrektebb most azonnal tisztázni, hogy mivel van problémád? Kizökkensz a tanulásból, közben bejön a havas idő, aztán jönnek az újabb tanulók és egyre kevesebb hely lesz.....

2017. okt. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen,igazad van...bàr egyelőre mèg nem tudom mit csinàljak. De azèrt köszönöm,megy a zöld :)
2017. okt. 20. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!