Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mar 7 honapja van jogsim. De...

Mar 7 honapja van jogsim. De meg mindig a szuleimmel vezetek es nem engednek egyedul!?

Figyelt kérdés

7honapja meg van a jogsim.eleinte okes volt hogy a szuleimmel vezettem es jol is jott.de most hogy a szomszed faluba ami autoval 5perc oda sem engednek el egyedul.csak a 200meterre levo kisboltba.mar nagyon idegesit es emiatt mindig ossze veszunk.mindig azt mondjak hogy nincs eleg tapasztalatom es meddig varjak akkor 1-2evig? Raadasul heti 1x vezetek a nagyanyamhoz a megszokott utvonalon.varosba meg havi 2x vezetek kb.ugy erzem elbirnek ezzel a feladattal hogy egyedul elmenjek pl a varosba ismerem a varost nem lrnne gond. Raadasul k**vara igazsagtalan a rokonaimnak es a barataimnak kb 2vezetes utan oda adtak a kocsit hogy jolvan kosfiam menjel egyedul bizunk benned. Ez nem azt jelenti hogy nekik van mar annyi tapasztalatuk hogy ne rontsanak el semmit sot neha egy felnott is bakizik es enis bakizok de ezzel mindenki igyvan es jo lenne ha kicsit biznanak bennem mert igy soha a budos eletbe bem tanulok meg normalisan vezetni.raadasul amikor egyedul megyek a boltba szo szerint semmit nem rontok el mert egyedul vagyok de ha mar valamelyik szulom ottvan belepo**zik meg ijesztget.

Hogy tudnam oket tabeszelni?

18/L



2017. okt. 20. 13:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Utolso koszonom szepen.engem igazabol nem zavar ha ott vannak csak anya nagyon idegesito amikor ijesztget. Orditva ijesztget hogy jaj neki mesz uristen ne menj ilyen gyorsan lassabban ne menj szelen ne menj kozepen. Apaval ugyan ugy vezetek es egy arva mukkot nem szol.szoval nem vezetek rosszul mert apanak van 20ev tapasztalata anya meg 10ev utan is ugy vezet mint aki most kapta meg a jogsit de komolyanxdd epp most vezettem apaval es semmit nem bakiztam nem szolt egy arva szot sem de turelmes leszek
2017. okt. 20. 16:11
 12/12 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez ment nálunk is.
2017. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!