Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota yaris hybriddel van...

Attila1400 kérdése:

Toyota yaris hybriddel van valakinek tapasztalata? Megéri az árát? Autopályan mennyire gáz?

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én most tervezek egy 2-es Priust venni 21 éves létemre :D

Nekem napi 10km-re kell az autó.

Szerintem fogyasztásban tökéletes, a 90-es évek óta fejlesztik, és rosszat eddig nem hallottam hibrid tulajdonosoktól.

Persze idővel kell majd költeni rá, de véleményem szerint sokkal kevesebb a meghibásodási esélye, illetve egy egyszerű technológiáról van szó.

Akik nem vezettek ilyet, illetve nem volt ilyen autójuk azok szokták szidni, illetve semmibe nézni, hogy drága az akku bele meg ilyenek. Szerintem egy dízel vagy egy benzines autónak sem kevesebb a fenntartása, csak a fogyasztási különbségek megvannak, ami a hibrid részre kedvez jóval.

Sokan mondják, hogy műanyag az egész meg nincs meg a vezetési élmény meg bal bla bla, de én ameddig beérek az iskolába (5km) az kb 20-30 perbe telik a dugó miatt, szerintem azt egy Ferrariban sem lenne jobb élményem.

Próbáld ki először, de nem hiszem, hogy csalódni fogsz benne. :)

2017. okt. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Autópáyára hybridet? Ez csak akkor éri meg ha sokat mész mellette városban (ahol mondjuk használod a hybridséget)
2017. okt. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem nem autòpàlyàra kellene arra van egy nagyobb dieselem. 99% ban varosban jarunk csak egszer egy evben mennenk vele 1000 km ert aminek nagyobb resze autopalya ezert kerdeztem.
2017. okt. 25. 17:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Városban aligha van jobb nála.
2017. okt. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!