Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mi a baja a...

Szerintetek mi a baja a kocsimnak?

Figyelt kérdés
Van egy 10 éves ford focus c max-om.Riasztó nincs benne.Ma este kint hagytam a ház előtt.Hallom ugat a kutyám.Kinézek és a kocsi villog kîvül belül,megy az ablaktörlője.Közelebb megyek látom,hogy a műszerfal is villogott.Beültem,beindîtottam az autót,akkor megszűnt a jelenség,megállîtottam,kulcs ki,ekkor újrakezdődött. Most addig kapcsolgattam ki be a motort,hogy úgy néz ki leállt a lidérces tünetjelenség.Ilyen ostoba problémával még nem találkoztam.Megázott az elektronikája most az esőzésekben?Vagy összefüggés lehet azzal,hogy most pótkulcsot használok két hónapja,mert az elektromos kulcs elromlott?

2017. okt. 24. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyik sem okozna ilyen problémát. Meg kell mutatni egy elektronikaisnak


Amúgy meg poltergeist

2017. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. hibatároló kiolvasása

2. ha üres, akkor multiméter elővesz és méricskél!

2017. okt. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elektronikaisnak.. De szép magyar szó.


Nincs rajta mit méricskélni, a leállított autóban max az akksit tudja méregetni.

2017. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Este hazajött a férjem,természetesen neki nem mutatta meg ezt a jelenséget.Pedig a gyerekek is látták,îgy hárman bizonygattuk,hogy milyen fura dolgokat művelt az autó.Az a baj,ha nem csinálja ezt holnap,hogy vigyem el a szerelőhöz?Azt hinné majd, hogy hülye vagyok.Szabad vele îgy közlekedni?
2017. okt. 24. 21:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódk, nem fog hülyének nézni. :)

Ha egy tapasztaltabb szerelőhöz viszed, akkor lehet tud mondani a jelenségre, viszont ha elviszed hozzá, és nem csinálja, akkor nem sok mindent tud vele csinálni. Ha egyre gyakrabban csinálja, akkor egy idő után a szerelőnél is fogja, és megoldják a problémát.

Használhatod nyugodtan, maximum meg fog állni az autó, de nagyobb kár nem lesz benne. :)

2017. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha egy csöppet is vakkantanál az autóelektronikához, akkor tudhatnád hogy ilyen hiba nincs.

Úgy hogy nem a probléma ostoba, hanem aki kérdezi.

2017. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os!Nem tudom miért kell vkit látatlanban leostobázni?Lassan 30 éve van jogsim.Korábban rengeteg cégautót is vezettem.Van tapasztalatom az autókkal.Nem vagyok skizofréniával kezelt beteg(aki halucinál,stb.).Feltettem egy kérdést.Nyilván azért,mert még én se tapasztaltam ilyen hülye problémát,nem az időmet töltöm azzal,hogy ilyeneket kitaláljak és feltegyem a gyakorira.Ma elviszi a férjem az autót és kipróbálja én meg megyek az övével.Megvárjuk,amîg újra jelentkezik a hiba.
2017. okt. 25. 07:32
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként 6- os látom,hogy te nem értesz semmit az elektronikához,mert igen, ez a hiba létezik,pont nálam volt.Nem tudom mivel foglalkozol,de remélem nem elektronikával,mert ott nagyon gyenge lehetsz.Amolyan nagy a szád,de tulajdonképpen nem értesz hozzá tîpus.
2017. okt. 25. 07:37
 9/9 anonim ***** válasza:
szakszerviz!
2017. okt. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!