Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategöriájú vizsgán, elindul...

Hell8head-Zotyesz kérdése:

B kategöriájú vizsgán, elindulás előtt müszaki ellenőrzésnél meg tudnak-e engem szivatni, hogy nem tudom ráadni a kocsira a gyújtást? Vélemény!?

Figyelt kérdés
21 éves fiú 2xpróbálkozás, töbféleképpen próbáltam eltekerni de sehogysem sikerült. Nem az inditásgátló volt a probléma, mert olyan az oktatóm kocsijába nincs.
2017. okt. 25. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kormányzár?

Az oktatód nem mondott semmit sem? Nem kérdezted tőle, hogy ez mi volt?

2017. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy lehet többféleképpen eltekerni? Legjobb tudomásom szerint csak egyik irányba lehet elfordítani a kulcsot.

De ha neked ment akkor lehet rossz helyre dugtd be.

2017. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megtudnak szivatni ha buta vagy :)

Ilyenkor amikor fordítod a kulcsot és érzed, hogy nem fordul akkor meg kell jó erősen markolni a kormányt és megmozgatni jobbra-balra, hogy "átugorjon" a kormányzáron a kulcs.

2017. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

és közben nem engeded vissza a kulcsot hanem fordítod....

(ez kimaradt, így talán még világosabb)

2017. okt. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Végülis, ha ez megtörtént, magadat szívattad meg, ahogy már írták, annyi történt, hogy a kormányzár befeszült, a kormányt megmozgatva gond nélkül el lehet forditani a kulcsot, ráadni a gyújtást.

Amikor én tanultam, az oktatóm a kezembe adta a kulcsot, üljek, be inditsam be az autót, nem ért meglepetésként, hogy alkalmanként a kormányon is kellett mozdítani.

2017. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem azért buktattak meg a vizsgán, mert a hátsó ülésre ültem be.
2018. máj. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!