Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S50 melegen úgy indul,...

Simson S50 melegen úgy indul, ha leveszem a karbi utáni légszűrőházba vezető csövet és hidegen, ha 1-esbe rakom, akkor recseg a váltónál. Mi baja?

Figyelt kérdés

Új benne:

-Főtengely szimering

-Főtengely

-Csapágyak

-Kondenzátor

-Gyújtótekercs

-Szivatógumi

-Gyertya


Megszakítós, a hézag jól van beállítva. Előgyújtás is ok. Karburátort és légszűrőt már vagy 1000x kimostam.



2017. okt. 26. 14:10
 1/4 anonim válasza:
Hidegen nekem is recseg néha a váltó,az elmúlik az miután elindulsz és mész 2-3 km-t.A karbiről meg annyit hogy nekem is olysn volt hogy rugdoshattam de nem akart brindulni csak tolásra, majd vettem egy új karbit és azóta hidegen és melegen is pöccre indul!
2018. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! Azóta a váltó nem recseg, amióta a kérdést feltettem, és a karbit és gyújtást is sikerült beállítani pontosan, de ez a melegen nem pörög fel dolog még meg van.
2018. jan. 15. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha melegen nehezen indul, akkor az azért van mert sokat kap. Szivatót ellenőrízd nincs-e fennakadva, engem is megszivatott már.
2018. jan. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Általában nem megy vissza a helyére, ha behúzom és visszatolom, úgy, hogy a bowdent megfogom. De a rugóját megnyújtottam, és most egy fokkal jobb.
2018. jan. 16. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!