Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet egy autót konzerv...

Hogyan lehet egy autót konzerválni?

Figyelt kérdés

Olyan gondban vagyok hogy hátra maradt egy suzuki ignis 1.3 Diesel(lejárt a műszaki!) és még kb fél-egy év múlva lesz a hagyatéki tárgyalás, a télre ha minden igaz garázsba fog kerülni, hogyan lehetne az állagát megőrizni? El kell néha indítani vagy házon belül mozgolódni? Esetleg még mire kellene figyelni? a tárgyalás után minden képen használatba lenne véve.

A garázs előző lakójának is kellene valami igaz már 32 éves járgányról beszélünk (nem tudom hogy bányászom ki a garázsból), nem tudom működik e szombaton elválik, annak már csak kint marad hely, arra egy ponyva elég ,vagy egyéb valami hogy tovább ne rohadjon?

Az elhunyt számára érzelmi értéket képviseltek ezek az autók.



2017. nov. 2. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Én az üzemanyagot leszívnám belőle, és új olajat raknék bele.

Aksit kivenném, bár az így is kuka lesz, mert nem lesz folyamatosan töltve így meg fog halni.

Hűtővízet kicserélném, fagyálóval feltölteném. Ja meg az ablakmosó rendszert is.

2017. nov. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
néha meg kell járatni, hogy az olaj körbemenjen mindenhol. ha nem teszed meg, korrodálhat belül a motor, difi, stb. (lefolyik az olaj a motor aljára)
2017. nov. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A ponyva felejtos, beparasodik, es nem engedi utana tavozni a nedvesseget, es csak jobban fog rohadni!

100e korul lehet venni ponyvagarazst, ha megakarjatok tartani, es a kesobbiekben felujitani, akkor en ezt vennem, persze nem tudom van-e hozza elegendo hely, de elotte futnek par kort, hatha van ismerosod, akinek van egy garazsa, ahova beferne, es akkor fizetsz neki barati aron.

2017. nov. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát minden nap kéne vele menni... akksinak nincs olyan töltő ami ilyen állandó töltő valahol olvastam hogy létezik ilyen ami fent tartja az aksi életét vagy valami ilyesmi mondjuk ez akksi nem egy akkora nagy tétel bár jó lenne megmenteni elvégre annak is értéke van (nem anyagi)... Ha a motor meg van járatva az nem elég neki? vagy mozognia is kéne? a gond hogy a házból nem mehet ki lejárt a papírja így pedig tulajdonos nélkül nem lehet intézkedni ez ügyben ,ami még bonyolultabbá teszi hogy ez sárga rendszámos autó...
2017. nov. 3. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
2017. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Más megoldást kell választani az opel elég jól beékelődött a garázsba az ignis meg sem tudta mozdítani, bár esélye sem volt. Az opel lapos gumikkal berohadt hátsó fékdobokkal rothad a helyén, erősebb fegyver kell!
2017. nov. 5. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!