Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Loptak el kocsid? Mikor...

Loptak el kocsid? Mikor (nappal/ejjel) hogyan es hol?

Figyelt kérdés
2017. nov. 7. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Még nem hál'Istennek.
2017. nov. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tippek kellenek, hogy csináld?
2017. nov. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lopásnak nem nevezném, de úgy igen. Hazamnetem egy fáradt délután 2 körül kertes ház kapu nyitva félig bealltam kulcs benne és siettem enni. Kimegyek. Kocsi sehol. Mondom megnézem az asszony neme elvitte. De az ő kocsija sem volt otthon kettőt meg vezetni nem tud. Nézek az utcára sehol. Hívom a rendőrt egyből aki a hátsó szomszèd. Àtjön éppen hívna par kollégat mikoris az autó beérkezik vissza. Az asszony ült benne. Mosoly az arcomon hogy megvan. No de hol az ő autója? Hát lerobbanva a szomszéd utcában.



Ez egy olyan fél óra volt amikor a feleségemen kívül mindebkit felhívtam ègett a vonal. Én meg halálra voltam rémülve a 5 eves autoèrt

2017. nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem de családit igen. Jó állapotú, keveset futott első tulajos Samara volt, nagyrészt garázsban tartva. Utcáról vitték el, de hát ugye nem valami nagy tudás egy ilyet elkötni. Meg se lett. "Szerencsére" nem volt nagy értékű de na, családi autó volt.
2017. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 D. Brasco ***** válasza:
Aha.....teljesen életszerű ez a sztori......hogy az asszony lerobban a szomszéd utcában majd hazasetal,latja hogy otthon vagy hiszen ott all az autód stb,de nem szol semmit csak egyszerűen elviszi a kocsidat.........amivel aztan elmegy a szomszéd utcában álló sajátjához majd fel óra múlva hazagurul.......
2017. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Éjjel garázsból Budapesten
2017. nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

en kozteruleten tartom a 14 eves 206-ot

kivulrol nagyon szep allapotban van, felek hogy elviszik

mit csinaljak?

2017. nov. 7. 21:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbálták már feltörni, nem is egyszer, de szerencsére nem sikerült!
2017. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Építtess be egy rejtett kapcsolót az ülés alá, ami áramtalanítja a computert, akkor, ha fel is törik, nem fogják elvinni.
2017. nov. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!