Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motoros dolgot adhatnék...

Milyen motoros dolgot adhatnék a páromnak?

Figyelt kérdés
A párom szereti a motorokat, jelenleg egy cross motorja van, és már most elkezdtem gondolkodni a karácsonyi ajándékán, hogy időben be tudjam majd szerezni. Sajnos én egyáltalán nem értek ezekhez a motoros dolgokhoz, ezért kérném a ti segítségeteket. Előre is köszi a tippeket :)

2017. nov. 7. 22:51
 1/2 hmate1996 válasza:

Én egyszer motorolajat és olajszűrőt kaptam karácsonyra a barátnőmtől aminek nagyon örültem, és jól is jött a téli rendberakáshoz.

Ha készítesz egy fényképet a motorról, besétálsz egy üzletbe. Jó eséllyel meg tudják mondani hogy 2 vagy 4 ütemű, milyen olaj kell bele, valamint ha 4 ütemű akkor a mennyiségével és a szűrővel is tisztában lesznek. Esetleg vehetsz neki egy légszűrőt is ha nem túl drága a típusba.

Remélem segítettem.

2017. nov. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá akkor jobban jársz, ha valami motoros témájú ajándéktárgyat veszel, elég jó minőségű dolgokat lehet kapni már rengeteg webshopban (egyedi pólók, bögrék, plakátok, poszterek, kulcstartók stb stb) Ha van kedvenc márkája egy ilyen már tarolhat is.
2017. nov. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!