Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az 5 éves Fiat Seicento...

Az 5 éves Fiat Seicento autómon a narancssárga fény felgyulladt menet közben. Későbbi inditáskor elmult. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Elvittem szerelőhöz átnézte nem talált semmmi gondot,l9 ezer km van benne.Most újra kigyulladt,simán megy,nincs semmi szokatlan hang,nem rángat,nem fullad,csak a lámpa égve marad inditás után.Az aksi 2 éves,rajtam kivül senki nem vezette,ezt az autót.Mi lehet a baj,?
2010. máj. 31. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
És mit jelez az a narancssárga fény?:S (nő vagy ugye?:D)
2010. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

olaj mikor volt cserélve?

amúgy elég sok mindent jelenthet, valszeg egy érintkező zárlatos , kopott vagy elpiszkolódott és azért csinálja

igazából így kapásból tudnék 20okot mondani hogy miért lehet, de látatlanban nem fogja tudni senki megmondani

szerintem nézesd meg egy másik szerelőnél , vagy ha van a környékeden normális ,nem lehúzós márkaszervíz vidd oda

2010. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

első:gondolom a checkengine-re gondol

rosszabb esetben ki kéne engedni a kéziféket és kialudna :D

2010. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
XDDDDDDD
2010. máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kéziféket tudom hol találom, a jobboldalon van ez a narancsszinben égő valami.Ez a műhely a városban normális,biztonságos,nem,hogy csak a pénzt elkérik.A szakszervizről ahol vettem ezt az autót nincs jó véleményem.Itt csak a pén zt elkérték és nem is nézték meg rendesen az autót,csak állandóan azt hajtogatták,hogy hajtani kell az a baja.Másnak is volt már ez a lámpa baja,ahol tankolt előtte már felé sem megy,hanem máshoz.
2010. jún. 1. 03:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kevés az üzemanyag? Tankold tele 1x, és ha nem alszik el, vedd le az egyik akksi sarut, csak el felejti. Ha nem, szeríz, de ne márka!
2010. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!