Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról? (VW Golf 4,1.9 PDTDI)

Figyelt kérdés

[link]

Így első ránézésre nem tűnik vészesnek, persze alámásznék meg átnézetném szerelővel.

Családban már van egy Bora, 1.9 az is, csak az a 101 lovas pd, eddig nem volt vele gond.



2017. nov. 17. 00:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik. Ki van glancolva, de tetszetős nagyon. Az meghogy a féknyerget és a motorműanyagot igényesen lefesti valaki, az arra utal, hogy szerető gazdája volt a kocsinak.
2017. nov. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én pont hogy ilyen optikai tuningos autót nem vennék, mert utal a tulaj vérmérsékletére az utakon... szóval az a kiváló motor lehet hogy jól meg lett hajtva. Nem azért tuningolt hogy ne is mutogassa magát az utakon.
2017. nov. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1 vagyok

Régen én is így gondoltam, hogy azt nyúzzák az ilyen féknyeregfestett gazdák. De egy totalcar videóban pont erről volt szó, hogy ez a gazda típus megadja az autónak a törődést, a jó olajat, szervízt stb. Vezetésnél is vigyáz rá. Belegondoltam ismerőseim közül akik ilyenek, valóban sokkal jobban megadják a jót a kocsinak, mint ahogy azt mások.

2017. nov. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kerüljed elfelé.
2017. nov. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Km ora allasat ellenorizd a megfelelo oldalon!
2017. nov. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egy megnézést szerintem mindenképp megér. Ha vissza akarod alakítani az a 2db első lámpa meg a lámpaközi műanyag csere nem egy nagy összeg.


Ezt a km-es mizériát pedig fölösleges eröltetni, ha szar az autó de kevés km van benne megveszed?

2017. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#2. de ez legalább kívülről jól néz ki, elég sok van ami hasonló árért még kívülről is hányadék.

#5. km állást mindenképp ellenőrizném, bár inkább csak kíváncsiságból.

#6. tetszik így a lámpa, meg hogy nincs rajta embléma :)

2017. nov. 17. 16:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Akárhogy néz ki, még mindig csak egy 16-ik éves unalmas Golf amiért nem adnék 800 ezret.
2017. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

igen, de a mostani meg egy 20 éves unalmas sz*r, ami nem is megy, meg sokat is eszik, klíma stb hiányát meg se említem, és az is 700ezer volt.

Ami fiatalabb az meg tényleg nincs 1 milla alatt, meg ha azt vesszük a családban lévő bora is 1.1m volt, szintén 2001-es (bár az tényleg jó állapotban volt/van)

2017. nov. 17. 17:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez szerintem rengeteg pénz egy 16 éves autóért, km állás kb annyira lehet valós, hogy valóban ennyi lehetett benne mikor behozták (a rendszám alapján 10 évesen 2011-ben), aztán szépen visszatekerték, ez alapján én 300-400 Ekm közé tippelném a valós km-t.
2017. nov. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!