Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről az autóról...

Mit gondoltok erről az autóról? Szerintem nagyon jó vételnek tűnik, van vmi, amit nem vettem észre?

Figyelt kérdés

[link]


Persze nem olyasmire gondolok, ami nem látható képen, csak pl a helyszínen hallanám a motor hangját.


A pénz adott, ennyiből kell kihozni a legtöbbet.

De ennyiért én vagy sokkal rosszabb állapotúakat látok, vagy sokkal régebbieket.

Meg azért egy Toyotának van presztízse, tudom, nem feltétlenül a 1.0-s az álomautó sok embernek, de nekem első kocsinak pont elég lenne.

Az is szempont, hogy a megyéből nem nagyon tudok elmenni, mivel még nincs mivel. (és nincs kivel sem)

Szóval egyszerűen csak azt kérem, hogy ezt a jelenlegi hirdetést nézzétek meg, és írjátok le, mit gondoltok róla.



2017. nov. 13. 19:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Túl sok a km szerintem. De most mindjárt jönnek lehurrogni meg a föld alá pontozni hogy egy toyota 6 millió km t is elmegy olaj nélkül stb.
2017. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Tényleg nem kevés.

De 17 éves az autó.

2017. nov. 13. 19:45
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
Úgy általában nincs baj a Yarisokkal, jó és megbízható autók, de sajnos ki kell, hogy ábrándítsalak, 350-ért csak a lepukkadt állapotú, fapados példányok közül válogathatsz. Azt ajánlanám, hogy keress inkább egy Swiftet. Bőven van belőlük, 350-ért abból 2000 utáni évjáratú, 1.3-as, ennél a Yarisnál sokkal jobban felszerelt (elektromos ablak, szervokormány, klíma) autók is vannak.
2017. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

nem vetem el a suzukit sem, de azért ez csak jobban bejönne.

az, hogy fapados, nem számít, nem zakkanok meg, ha tekerni kell az ablakot.

első kocsi lesz.

2017. nov. 13. 20:00
 5/27 anonim ***** válasza:

327 ezer nem sok egy ilyen korú autónak, inkább átlagosnak mondanám.


én mondjuk tuti nem jófogáson keresnék autót, de ez a te dolgod.


viszont a swiftet én is tudom ajánlani. esetleg opel corsa, astra f

2017. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
nézem a használtautót is, a legtöbb fent van mindkét helyen.
2017. nov. 13. 20:14
 7/27 anonim ***** válasza:
49%
Ez egy lepukkant roncs. Aki nem látja képek alapján, ne vegyen autót mert biztos ráfázik.
2017. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Utálom, hogy mindenki ebben az árkategóriában a Swiftet szokta ajánlani, hiszen rengeteg más autó is van. De ebben az esetben tényleg sokkal jobban járnál egy fassza 1.3-as Swifttel, fele ennyi kilóméterrel.
2017. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
42%
Ez egy okádék pusztulat, egy telefonhívást nem érne meg nekem.
2017. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
52%
A fehér összes árnyalata megtalálható rajta, ráadásul egyik eleme sem áll vonalban = szarrá volt törve, többször is Ezt még megnézni is kár...
2017. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!