Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek hogy alakult a vezetés,...

Nektek hogy alakult a vezetés, mikor értetek el bizonyos dolgokhoz?

Figyelt kérdés

Mikortól tudtatok segítség nélkül parkolni, belátni az utat, burkolati jeleket, táblákat? Biztonságosan és szépen közlekedni, kanyarodni, indulni, megállni? Meddig voltak lefulladások? Bármi ami eszetekbe jut.:)

Kicsit maximalista vagyok és úgy érzem nem haladok úgy ahogy kellene, kíváncsi vagyok ki hanyadik óránál tudott bizonyos dolgokat egyedül és szépen csinálni, csak hogy legyen valami viszonyítási alapom.:)



2017. nov. 19. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
10. óra körül már ment bőven
2017. nov. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jah, lefulladni 1x sikerült.
2017. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lefulladások kb. 10. óráig voltak, 15-20. óránál jutottam el oda, hogy már viszonylag rendesen tudtam vezetni. Utána már csak abba kötött bele az oktató meg a vizsgáztató, hogy nem néztem elég sűrűn a visszapillantó tükörbe (de állítólag ezt a hibát szinte mindenkinek behúzzák).
2017. nov. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én most vagyok a 20.óránál, de én se vagyok megelégedve magammal. Egyszer nagyon jol megy, egyszer mindent elrontok. Lefulladni már nem nagyon szoktam, viszon ugyérzem nagyon lassú vagyok, ezt az oktatóm is mondta. És énis úgyérzem, hogy nem mindig tudok mindenre figyelni, pl van hogy a táblákat neü veszem észre vagy nem mindig ismerem fel egy helyzetben hogy nekem van elsőbbségem, tehát ilyen kis apróságok. Parkolni már segítség nélkül tudok, ha nem gyorsan kell(pl hogy ne tartsam fel a forgalmat, akkor inkább ideges leszek hogy látom hogy állnak mögöttem, és azér rontom el)

De volt olyan is, hogy teljesen jól csináltam mindent, szóval én ugy érzem nagyon attól függ, hogy mennyire vagyok fáradt, vagy milyen napom volt.

Te hanyadik óránál jársz?

2017. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az első 4 órában csak elindultam-megálltam.

A rutinpályán néha lefulladtam.

2017. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
15.óránál járok és a legnagyobb hibám a figyelmetlenség, én is nem veszek észre időben táblákat ezért van hogy nem finom mozdulatokkal irányítom a kocsit hanem elég durvára sikerül, mert az utolsó percben eszmélek fel. A parkolás meg a többi nagyjából megy (bár szerintem még mindig sok segítséget kapok), ami a leginkább zavar az a figyelmetlenségem és hogy például nagyobb kereszteződéseket nem látok át rögtön. De egyébként nekem is vannak jó meg rossz napok, mikor hogy alakul, van amikor meg vagyok elégedve magammal, és van amikor úgy érzem hogy borzalmas voltam.:D
2017. nov. 19. 16:17
 7/9 anonim ***** válasza:

15. órára már ment rendesen, vizsgázni is mehettem volna. Mondjuk én előtte már vezettem vagy 7 éve... Az most mindegy miként, szerencsével meg ismeretséggel.

Ha a legelejét nézem akkor béna voltam én is, mint mindenki. Mindenki nulláról kezdte, még az oktató meg a vizsgabiztos is.

2017. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hovarju ***** válasza:

66 óra vezetés után vizsgáztam le elsőre, és volt, hogy a 40. óra körül is lefulladtam néha. Aztán a vizsgán egyszer sem fulladtam le. de én teljesen a nulláról kezdtem.

Volt olyan ismerősöm, akinek a 10. óra környékén is profin ment.

Mindenkinek máshogy sikerül.

Igazán sikeres parkolásaim a jogosítvány megszerzése után voltak, amikor már a saját autóm vezettem.

2017. nov. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17 éves koromra már mindent tudtam, mert előző 2 évben már gyakoroltam. A tolatás ment leglassabban, úgy kb. 4 óra alatt. Lefulladni meg nem fulladtam mert vizsga óta csak automatát vezetek.
2017. nov. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!