Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van 2 autom de egyikkel se...

Van 2 autom de egyikkel se jarok mert mindig attol felek hogy valami hirtelen elromlik es ugy maradok az ut kozepen? Mas is van ezzel igy vagy en csak en vagyok ilyen szorongos?

Figyelt kérdés
2017. nov. 21. 15:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Azért van, hogy használják! Ezen nem kell stresszelni, ilyen alapon bármi elromolhat.
2017. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

a masodikat pont ezert vettem mert a masikban mindig feltem

most a masodikban is ez a helyzet, ha valami fura hangot ad ki, vagy a valto mintha remegne lever a viz

2017. nov. 21. 15:03
 3/24 anonim ***** válasza:
Szerelohoz vidd el...
2017. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

De akkor minek 2 autó, ha egyikkel sem jársz?

Nem kell folyamatosan attól parázni, hogy elromlik, mert ígyis-úgyis el fog... Akkor inkább már használd, mert ha használat során romlik el, akkor még mindig könnyebb megemészteni magad rajta, mintha állásában menne tönkre és még csak bele sem ültél.


Elmesélem az én történetem: 2008-ban vásároltam egy Astra G autót és orrba-szájba behúztam a kéziféket, télen pedig berohadt és műszakira cserés lett. Következőkben abszolút nem használtam (mindig sebességben hagytam), akkor meg azért rohadt be.... Következő két évben felesbe használtam (hol behúztam, hol nem), akkor is berohadt és a 3. műszaki vizsga alkalmával is cserélnem kellett.

Az a legrosszabb ebben, amikor nem hazsnáltam és akkor is gond volt vele, akkor is vitte a pénzt. Természetes, de nem törvényszerű, hogy használat során tönkre fog menni.


Én a helyedben kicsit átértékelném a dolgot és használnám mind2 autót!

2017. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

en is behuzom a kezifeket de nalam ha nem huzom be elindul hiaba van sebessegben

ez hatrafele kiallasnal mulatsagos mert ugy tolatok ki hogy be se kapcsolom a motort

2017. nov. 21. 15:15
 6/24 A kérdező kommentje:

elvittem szerelobe es pont ezert aggodom

mindig mond valamit hogy mit kene javitani, gondolom penzt akar keresni de kozben ram hozza fraszt

2017. nov. 21. 15:16
 7/24 anonim ***** válasza:
Miért nem adod el mindkettőt? Ha már úgy sem használod...
2017. nov. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem troll kérdés...
2017. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy harmadikon amit nem használsz nem gondolkodtál még?
2017. nov. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Jaja ez egy buta troll
2017. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!