Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van 2 autom de egyikkel se...

Van 2 autom de egyikkel se jarok mert mindig attol felek hogy valami hirtelen elromlik es ugy maradok az ut kozepen? Mas is van ezzel igy vagy en csak en vagyok ilyen szorongos?

Figyelt kérdés
2017. nov. 21. 15:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vennél a kettő árából egy olyan autót amibe nem félsz...
2017. nov. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

nem tudom

amibennem felnek az valami o kilometeres lenne

de azt nincs szivem vasarolni

2017. nov. 21. 16:39
 13/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom... nekem muszáj mennem hogy eljussak a munkahelyemre, hogy dolgozhassak és pénzt keressek.

Ez az én esetemben heti kétszer 250km-t jelent. Tehát nem az van, hogy városon belül, vagy max pár településnyire ha megáll a kocsi, fölpattanok egy buszra és majd délután szólok egy havernak, hogy húzzon be a legközelebbi szervizbe.

Ennek ellenére 290.000km óta járok így. Eddig sosem maradtam az autópálya közepén. És nem is szoktam előre ezen parázni.

Majd ha bekövetkezik, hívok egy autómentőt. Ott a mobil, ott a net. És akkor agyalok ilyeneken.

Ehhez mondjuk hozzá tartozik, hogy sokan hülyének néznek, minkor a már nem fiatal autómba a mai napig gyári alkatrészeket és nem olcsó utángyártottakat veszek, az első zörejre rohanok a márka(!)szerrvizbe és nem a sufni garázssorra, valamint prémium olajjal járok és nem az olcsó teszkóssal, drágább prémium üzemanyagot tankolok és nem a kamionosoktól veszem a kannás gázolajat, stb.

2017. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Én csak úgy indulok el, hogy van betéve táskába 2 üveg 1.5 literes víz, pár konzerv meg pár zsemle...


(így, hogy itt a tél, most már viszek magammal kemping gázfőzőt is, hogy ha valami gebasz van akkor tudjak meleg teát főzni)


Szóval ha beüt a gebasz akkor egyszerűen hívok valakit, hogy vigyen haza, a kocsi meg ott rohadjon meg ahol van :D

És amíg várok addig sem halok éhen/szomjan.


Szerencsére nagyon megbízható autóm van.

2017. nov. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
en a belvarosban lakom, es itt kozlekedem a belso keruletekben
2017. nov. 21. 18:38
 16/24 A kérdező kommentje:

de pont ezert felek

mert az rendben van hogy en atszallok a 4-6osra a koruton a parkolas nagyon nehez, nincs hely, fizetos, nagyon draga, es csak 2 sav van. ilyenkor hova teszem a besult kocsit?

2017. nov. 21. 18:40
 17/24 anonim ***** válasza:

Sehova....

ott hagyod, a hatóságok úgy is intézkednek :D


a vontatást így is úgy is fizetned kell.

elviszik egy telephelyre és kapsz egy telefont vagy levelet, hogy hol tudod átvenni, mennyi összegért.


onnan elvitetheted egy szerelővel egyenest a szervízbe.


egyébként milyen típusu autók? hogy ennyire félsz tőlük?

2017. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Akkor ez úgy értendő, hogy van 2 bontószökevényed is?
2017. nov. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Vontasd az elsot a masodikkal. Ha a masodik elromlik, atulsz az elsobe.
2017. nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

a vontatást így is úgy is fizetned kell.

elviszik egy telephelyre és kapsz egy telefont vagy levelet, hogy hol tudod átvenni, mennyi összegért.



ez az amiert szorongok

jartam igy

25e volt a vontatas dija es 50e a birsag

2017. nov. 21. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!