Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 7.5millióért vásárolok autót...

7.5millióért vásárolok autót lehet a vége vagyonosodási vizsgálat?

Figyelt kérdés
A családban 2 személy keres minimál bért ebből egy közalkalmazott (160ezer bruttó) és ha vásárolnánk egy 7.5 millió forintos autót persze részletre aminek az előlege 2.3millió ha 30%ot kér a bank/autókereskedés ha ezt sikeresen befizetem és a maradékot részletben törlesztem számíthatok arra hogy az adóhivatal vagyonosodási vizsgálatot indít?(a havi törlesztésre csak az én jövedelmem menne ha ez számít valamit.)nem tudom ez számíthat e de én 20 éve míg a párom 16 és a fiam 1 éve dolgozik.

2017. nov. 24. 20:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Es meg hogy nem lehet takarékoskodni a minimál bér is elég egy 8 millas vashoz :))
2017. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
azt azért vedd figyelembe hogy én örököltem a házam,3an keresünk,pénzt is örököltem így lakáshitelt soha se kellett fizetnem még sokaknak igen...lehet spórolni egy ilyen autóra így is,de évek munkája árán...nem olyan sokan vannak olyan szerencsések hogy gyakorlatilag ahogy elhagyják az iskolát van hol lakniuk...és ahogy írtam is én szerencsejátékon is szép összeget nyertem...de azt is vedd hozzá hogy a minimálbérből ételre szinte semmit se kell fizetni mivel feleségem munkájából adódóan minden nap van főtt étel a konyháról...
2017. nov. 26. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!