Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt/új téli gumi vagy új...

Használt/új téli gumi vagy új négy évszakos?

Figyelt kérdés
Jelenleg használt téli gumikkal megyek télen-nyáron már közel 3. éve, vagy használt téli gumit vennék(prémium) vagy új Prémium 4 évszakost legközelebb?

2017. dec. 2. 19:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Vredestein quatrac 3 volt nekem. Két évig volt meg az autó, az alatt nem volt vele gondom. Kicsit gyorsabban kopott, mert szeretek tempósan kanyarodni, de a 4-5 évet megfutotta volna így is. Évi 10000 körül mentem én is. Az öreg téli/nyárinál sokkal jobb, szóval szerintem egy prémium 4 évszakos simán vállalható.
2017. dec. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Viszont azt nem árt tudni, hogy hóban bármelyik olcsóbb téligumi jobb mint egy prémium 4évszakos. 4évaszkos azoknak ajánlott akik tudják nélkülözni a kocsijukat pl nagyobb hóeséskor míg nincsenek letakarítva az utak.
2017. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Téli. Még nyáron is elmegy egy normálisabb téli gumi, ha nem megy sokat.


Mondjuk nálunk is megy az egyik autó 8-10000 körül egy évben, nem tudom ezt mennyire szabad leírni, bár nincs a fél ország hetente átautózva. X idő után öregszik a gumi, és végül így is, úgy is cserés lesz, mert hóban meg nem fog fogni. (Nyilván jobb lenne téli-nyári szett ha korrektek akarunk lenni.)


Használtat meg inkább ne szerintem sem, ha engedi a keret akkor újat.

2017. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nyilvan a leheto legsz*rabb valasztas meg minden, de en eleg jol elvagyok a negy evszakos Cross Climate gumikkal. Nagy melegben, esoben, hoban eddig nekem nem voltak gondjaim. Nagyon extrem teli korulmenyek kozott mar gondolom problemas lenne, de arra pedig ott a holanc.
2017. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nyàri- téli szettből kb Laufenn szetteket tudnék venni vagy max. hasonló màrkàkat.

4 évszakból Goodyear Vector G2 vagy Michelin CC...

2017. dec. 2. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!