Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Vectra B benzin. Opel...

Opel Vectra B benzin. Opel Astra G benzin. Wolksvagen golf 4 benzin. Melyik a jobb autó? Már megvenném csak nem tudom melyiket.

Figyelt kérdés
2017. dec. 4. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze ugye az ár sem mindegy, de a Vectra kegyetlenül rohad, a Golf meg túlárazott, csúnyán öregszik és nem is jók a benzinmotorok.

Úgyhogy G Astra, városba 1.4, azon kívül 1.6 motorral.

2017. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a Vectra jobban rohadna, mint a többi hasonló korú autók. Nekem ilyenem van. Viszonylag sokat használom, korához képest alig van rozsda rajta. Azt sem mondhatom, hogy elkényeztetem.
2017. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Astra G 1.6
2017. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
20:43-as és neked a vectra mennyit fogyaszr milyen mocival van? Milyen motorral ajanlanad?
2017. dec. 4. 22:03
 5/7 D. Brasco ***** válasza:

Az benzines opelek főleg a vectra zabál mint az állat cserébe nem megy!Ráadásul még az olajat is igen rendesen eszik!A kombikkal valószínűleg már felépítettek 10lakóparkot!

A golf 4 meg mára általában egy igazi lerugott szemétdomb......ha mégsem akkor meg annyit kérnék érte hogy azért az árért már böven van más alternatíva!

2017. dec. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem igaz dízel volt, de szerettem a b vectrát. Kényelmes, szerintem időtállóan szépek.

A g astra tényleg jó, 25 kollégámból 3 azt vett, meg vannak elégedve velük.

A Volkswagen előnye, hogy nem kell vele indexelni. De lehet, gyárilag nincs rajta.

2017. dec. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Astra G 1.6 benzin, igénytelen elnyűhetetlen autó. Ha csipegeti az olajat, arra figyelni kell, de az VW-nél is bejátszik ennyi idősen.
2017. dec. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!