Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A bmw-k függetlenül mindentő...

A bmw-k függetlenül mindentő megbízhatatlan autóknak számítanak?

Figyelt kérdés
5-ös bmw-t tervezek venni családi autónak,négytagú család vagyunk,nekem mindig is nagyon tetszett ez az autó,de mivel nem egy 20 éves rajkodó kisfiú vagyok,nekem a minősége a fontos.Hosszabb nyaralós utakra nyáron,gyerek elhozására az iskolából télen,ősszel tavasszal,magyarán az durva időjárási viszontagságok ellenére nyúznám sokat,és terjengenek olyan pletkyák is hogy ez az autó nem igazán bírja az ilyen stílusú használati módot,és nagyon gyakran tönkremegy,lerobban,függetlenül a korától vagy az állapotától...Mennyire megalapozottak ezek a negatív kritikák,vagy lehet hogy ilyen használati módra nem ez lesz az "én autóm"?(főleg annak a véleménye érdekel akinek volt rövidebb-hosszabb tapasztalata bmw-vel.)

#BMW #terhelés #kocsi #megbízhatósáng
2017. dec. 5. 15:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%
Sok a már eleve gyárilag típushibás közöttük. Ezeket kell kerülni. Kényesek a hozzáértő szervizelésre és a használat módjára is - magabiztosan fakezű és falábú sofőr alatt nagyobb az esélye hogy mindenféle baja lesz. Bmw-t csak hozzáértőtől vegyél. De pl Alfára is ugyanezt mondanám mert arra is igaz mindez.
2017. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
29%
Ilyen használatra, és amúgy is, az Audit ajánlom. Tapasztalat, én sokkal többre tartom, mint a BMW-t.
2017. dec. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
42%
Leírnám a lényeget: nagyon jó kocsi a bmw, meg kell nézni alaposan mit veszel és nem kell naivnak lenni vásárláskor vagy vegyél új kocsit.
2017. dec. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nekem egy 15 éves hármas bmw van, és szinte teljesen hibátlan, megbízható. és az 5-ös sem más, csak kicsit nagyobb kényelem...
2017. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!