Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen volt az első vezetés...

Milyen volt az első vezetés órátok?

Figyelt kérdés
Részletesen leírná valaki?

2017. dec. 9. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Kacsáztam a sávban, kanyarban lementem az ívről, táblákat nem figyeltem, kátyút nem kerültem ki, mint az összes többi tanuló aki először ült autóban...

A váltás, fékerő beosztás, pedálhasználat ment remekül, mivel motoroztam már előtte évek óta. Ezért is volt ciki a táblákat elfelejteni, mert annyira lekötött az autó normálisan úton tartása, hogy azokra már rá se pillantottam, figyelmi energia nem maradt rájuk. Teljesen normális kezdő vezetőknél, mármint első órásoknál.

5. órától ez már megszűnt teljesen, onnantól kemény városozás volt nagy forgalomban.

2017. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Budapesttől 25 kilóméterre lakom és az oktató pár utcára tőlem. Eredetileg a következő nap kezdtünk de felhívott, hogy el kellene mennie Budakalászra és ha van kedvem akkor kezdhetem ma is a vezetést. Utána fél órával már a házunk elött volt és indultunk. Először mentünk pár kört itt a mellékutakon és utána azt mondta, hogy akkor mehetünk. A kettes főúton Vác felől elindultunk és át a Megyeri-hídon az Auchan parkolóig. Ott elintézte amit kellett (kb 45-50 perc volt) és hazafelé vissza a régi kettesen Dunakeszi és Gödön keresztül egy-egy megállóval.

Első vezetésnek fárasztó volt, de nem volt probléma.

2017. dec. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Autósiskola előtt találkoztunk. Beültem (anyósülés) kivitt a "tanpályára", ott megmutatta mi az a kormány, pedálok, váltó stb. Aztán csináltam ott egy pár kört, meg gyors kormányzást gyakoroltuk + elindulás, megállás. Az óra végén azt mondta, most én fogom visszavinni az autót, ő adja a gázt meg fékez, nekem csak kormányozni kell. Kicsit ijesztő volt, de végülis fékezett volna egyből ha valamit el*@szok, szóval nem nagy dolog. Asszem az első 4 óra volt ilyen szlalomozós, elindulós, lejtőről elindulós meg tolatós stb. ilyen alapokat gyakorlós, aztán onnantól mentünk a forgalomba. Az előző válaszok alapján lehet soknak tűnik az a 4 óra szarakodás, de ígyis 35 óra után lett meg elsőre a forgalmi vizsga.
2017. dec. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!