Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok mi a véleményetek a...

Motorosok mi a véleményetek a tervemről?

Figyelt kérdés
Szeretnék felújítani, kicsit átépíteni egy motort. Max 2-300 ezrem van, amiért egy 30-40 éves Pl Z 650 Kawasakit, vagy hasonlót kapnék. Időm mint a tenger, 1-2 évig is szívesen bütykölném. Kérdés, hogy megérné e. Újabb, jó állapotú gépre nincs 5-600 ezrem. Bevállaljam, vagy meg fogom bánni?

2017. dec. 10. 01:40
 1/7 anonim válasza:
100%
Meg fogod. De hajrá.
2017. dec. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs pénzed, de veterán motort akarsz felújítani?

A veteránozás költséges hobbi, nem fillérekből összerakható motor lesz, napi használatra.

2017. dec. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Arra nincs pénzem, hogy egyben kifizessek 5-600, vagy még több ezret, de apránként tudok költeni a felújításra. Az egyik hónapban fényezés, a másikban egy alkatrész, majd egy új gumi, stb. És nem tavasszal akarok motorozni, hanem 1 év múlva is remek lesz. Szerintem más is csinál ilyet.
2017. dec. 10. 02:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog az ilyen, én is csináltam. Az a rossz benne, hogy amikor már benne áll egy csomó pénz, egy rakás munkaóra, olyankor az ember nagyon szeretne már vele menni. Na ilyenkor nem szabad elkapkodni, összetákolni a dolgokat, mert a végén úgy fog maradni.
2017. dec. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én gyűjtenék még pénzt és inkább később vennék. Pl az említett két év múlva. Ha arra kevesebbet kell költeni lehet hogy összeségében jobban kijössz.
2017. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A másik hogy beleszámoltad hogy fel is kell öltözni? Bukó, kesztyű, sisak, kabát a minimum. Motorvásárlásnál minimum az olaj, szűrők cseréje. lánc? gumik? Egyik sem 2 forint. Persze ha motorozni kell akkor úgysincs az az épeszű logikus érv ami eltántorítana:)
2017. dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzzel ne vágj bele mert kevés hozzá!! Régi motor, ha nem kapsz alkatrészt, akk lekell gyártatni stb... én egy Pegaso 125-öt építettem, modernizáltam, végeredménybe lett egy 43 lóerős, vérbeli 2T enduróm, de belefektettem 1 milliót, mire készen lettem vele. Nekem megérte, mert volt pénz, értek hozzá, tudtam magamnak csinálni, 1-2 dolgot kiküldtem olaszországba, mert itthon nem értettek hozzá. Költséges volt, de egy szuper motorom lett... ha lenne több pénzed, mondanám, hogy vágj bele, de így inkább ne!
2017. dec. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!