Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék bekötni labtér...

Szeretnék bekötni labtér vilagitást Bmw E46 ba az lene a kérdéswm hogy szivargyujtóra plusz belső vilagitasra szererném rákötni. Lehetséges e?

Figyelt kérdés
Mert azt szeretnèm ha nyitom az ajtót akkor felkapcsoljon ki ia aludjon utánna de feltudjam kapcsolni pl ment közbe is Bluetooth vezèrlője van a ledeknek
2017. dec. 11. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Bluetooth vezérlőt felejtsd el.

A lábtérvilágításhoz be kell húznod két vezetéket a mennyezeti utastér lámpádhoz, annak a két érintkezőjére ráforrasztod a vezetékeket és a mennyezeti lámpával szinkronban fog a lábtér is világítani. Érdemes egyúttal a belső világítást is azonos színre cserélni, amilyen a lábtér lesz, mert zavaró lehet később.

2017. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Èrtem köszönöm ès ha le relèzem ? Ugy meglehet oldani hogy ha nyitom az ajtot bekapcsol de ha becsukom ugye ki kapcsolt de szerelek rá egy kapcsolót amivel be ki tudom kapcsolni csak a lávtèrt világitást pluszba.
2017. dec. 11. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Én valami 3 állású kapcsolóval oldanám meg. Tehát ON-OFF-ON.

Vagy az ajtó felől (ha nyitva van) vagy állandó 12V jön, tudom is én, a szivargyújtó felől.

Így a legegyszerűbb szerintem.

2017. dec. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen ènis arra gondoltam köszönöm a szivargyujtóm álandó +12 v adna a másik at pedig a belső vilagitastolkapná :)
2017. dec. 11. 15:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Az már másik kérdés, hogy gyújtás nélkül van-e a szivargyújtóban áram. (mert nem mindenhol szokott lenni, bár az e46-ot nem ismerem elektronikailag)
2017. dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 crudy ***** válasza:
Van igen.
2017. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen úgy van mar csak az ankèrdès ugye hogy a szivargyujto pozitív vègèt rákötöm plusz a belső vilagitas pozitív vègèt akkor a közèpsőre rakötöm a ledeket a negativot hozzákötöm mondjuk a szivar gyujto negatívjához ès így akkor lesz egy álasom ami semmit nem csinal lesz egy állas amikor csak a belső vilagitassal mükszik ès lesz egy amikor pedig manuálisan kapcsolom felnmind a villanyt?
2017. dec. 11. 16:15
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítsèget !!!!! 😊😊
2017. dec. 11. 16:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Én adnék neki tápot a műszerfal világításról is. Haverom C7-es A6-os AUdijában gyárilag benne van a lábtér és a könyöklő világítás. Nagyon király szerintem :D
2017. dec. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!