Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autószerelő vesz új autót...

Egy autószerelő vesz új autót szalonból?

Figyelt kérdés
És milyet?
2017. dec. 11. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
A szerelő biztos nem, legfeljebb a szerelőműhely tulajdonosa. (nincs annyi pénze...)
2017. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vesz. olyat, amilyenről meggyőződése, hogy jó...mert ugye a legtöbb autószerelőnek megvan a maga "kedvence"...aztán persze letöri a kedvét, ha a kedvenc autójáról is kiderül, hogy hiába istenítette, az sem olyan hibamentes.
2017. dec. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1-es dehogynem, hitelből :D
2017. dec. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Több autószerelő ismerősöm is van, aki új autót vett :)
2017. dec. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem is újat de egy beszámított pár éveset amit valaki lecserélt amelyekről tudja, hogy egyben maradt, már ha szalonban szerelő.
2017. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, vesznek, de a legtöbb inkább vesz egy olyan típust használtan, aminek minden apró részletét ismeri, és a számára nagyon olcsó alkatrészekből, megcsinálja olyanra, mintha új lenne. De vannak elképesztően hanyag szerelők is, akik szar használt autóval járnak, épp csak olajat cserélnek rajta.
2017. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem még nem sikerült, bár én még fiatal vagyok.

A többi autószerelőnél eddig 2 fajtával találkoztam, egyikük se vett új autót, macimum pár éveset.

1.: Egy adott márkára, (vagy 2-3 márkára ) specializálódott. Ebből választja ki a számára legmegfelelőbb típust, a legjobb (legtartósabb) motorral párosítva. Akár hibásan is megveszi, mert néhány típusnál komolynak tűnő gondok, fillérekből javíthatók. Ez az autó utána szinte referenciaként is működik. Az ügyfelek elismerően nézik, hogy milyen jó állapotú.


2. Olyan az autója, mint a suszter cipője.

Egy lelakott ****, amire se ideje, se kedve nincs hogy megcsinálja. Ha végleg kifekszik, vesz egy másik ugyan olyan lelakott ****t.


A középút nagyjából hiányzik. Ennek az az oka, hogy aki igényes, az megjavítja, kikozmetikázza, mielőtt elkezdene romlani az autó állapota, aki pedig nem foglalkozik vele, az már eleve kicsit lelakva veszi meg és még utána hagyja is szépen lassan lepusztulni.

2017. dec. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!