Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elektromos kerékpár rángat,...

Elektromos kerékpár rángat, azt jelzi hogy maxon van az akksi, de nem megy, miért?

Figyelt kérdés
Most vásároltam elektromos kerékpárt, azt jelzi, hogy fel van töltve, de mégsem akar menni, néha elindul, aztán kb 10el megy, és rángat, vagy nem hajt, miért lehet?

2017. dec. 12. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
érintkezéshiba?
2017. dec. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hol nézzem át?
2017. dec. 12. 14:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen hidegben mindenképp valami zárt, meleg helyen.
2017. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De a hibát hol keressem?
2017. dec. 12. 16:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Vezetékek... akkutól kezdve a gázkarig megnézném.
2017. dec. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha most vásároltad, akkor gondolom még van rá garancia.

Mielőtt kókányolni kezdenél, inkább vidd el a szervízbe, ahol garanciálisan javítják.


Ha használtan vetted, akkor legalább kiderült, hogy miért volt olyan olcsó.

Miért nem próbáltad ki, mielőtt megvetted?

2017. dec. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Használtan vettem, 30ezer forintért, új akksikkal, kipróbáltam, de ennyiért megérte úgy gondolom. Autószerelő, és autóvillamosság szerelő vagyok, úgyhogy a kókányolás távol áll tőlem, köszönöm. azért írtam ki a kérdést, hátha valaki hozzá értő, ellenben VELED tudja ennyiből hogy mi a baja, és csak oda kell nyúlnom, nem kell mindent átbogarásznom. Szerelőhöz akartam vinni, de aki a városomban ért hozzá az csak annyit mondott rá, hogy majd jövőre tudja megnézni, mert idén már sok munkája van, és mivel ajándékba vettem, így gondoltam még idén akkor én megcsinálom, ha nincs nagy baja.
2017. dec. 13. 22:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyél igazi motort
2018. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!