Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autòvezetés közben...

Autòvezetés közben mindig elalszok, nem tudok jòl figyelni, egyszer sem volt balesetem, jò sofőrnek tartanak, de ez nem hagy nyugodni. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 00:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Pihend ki magad előtte rendesen és igyál kávét/energiaitalt.

Ha kipihenten alszol be akkor irány egy doki.

2017. dec. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 crudy ***** válasza:
87%
Szerintem nem kéne volánhoz ülnöd amíg elalszol.
2017. dec. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy jobb lenne orvoshoz fordulni a dologgal.
2017. dec. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha kipihent vagy hogy alszol el? Ha nem vagy az,ne vezess addig amíg az nem leszel. Ha pedig semmi nem segít orvos, mert lehet van valami rendellenessėg veled.

Addig pedig ne vezess! Mėg akkor se ha ki ki hagy a kėp egy pillanatra. Lehet azt se tudnád, nem emlėkeznėl rá, hogy hogyan mentėl át egy bringáson,egy kisgyereken stb stb.

Am ha muszáj fáradtan vezetned (pl 24 órás melóból haza) akkor ne csapassad afull meleget az álmosít. Ill hangosítsd fel a zenėt,esetleg ėnekelgess teis. Az ėbren tart, felráz.

Ha pedig kezd ko lenni akkor állj fėlre ės aludj a kocsiban valamennyit.

Lehette leszarodmi lesz veled, demást ne akarj megölni!

2017. dec. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 D. Brasco ***** válasza:
78%

"Mit kellene tennem?"

Add le a jogsidat minél hamarabb!Kőszi!

2017. dec. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Ez olyanannyira komoly probléma, hogy ha ezt az orvos megtudja, csak korlátozottan hosszabbítja meg a jogosítványod. Ma már komolyabban nézik a dolgot, sőt ahogy hallottam, aki horkol, azt kivizsgálják, elküldik jó pár vizsgálatra. Nálunk legalább is ennyire komolyan veszik a jogsi hosszabbítást (hivatásos persze).
2017. dec. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kamu, troll kérdés. Ha mindig elalszik, már rég nem itt kérdezősködne... meg hogy tarthatnak jó sofőrnek, és kik, ha állandóan elalszol? Mit tegyél? Járj gyalog...
2017. dec. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És a horkolást hogy nézik? Egy becsapós kérdéssel megkérdezik, hát na ezért kell észnél lenni a dokinál... Mert nem fog az ágyad mellett állni és figyelni egész éjjel..
2017. dec. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

velem is sűrűn előfordul, hogy egy egy másodpercre bealszok néha, de nekem a feszített munka miatt nincs időm kialudni magam, 4es indulás kisbusszal és van mikor 10ig padlógázzal megyek, de ezt heti 5x. ha észreveszem h be be csukódik a szemem akkor ablak le, kocsiban meg van viz és kis kéztörlő, bevizezem és gyors mosakodás aztán a nyakamba rakom, nekem be szokott jönni. többet ér mint az energiaitalok. ha pedig ez sem elég hatásos félreállok és hátradőlök pihenni negyed órát, majd kocsi körül a friss levegőn kis séta, mosakodás újból és lehuzott ablakkal go tovább.

legtöbbször viszek magammal valakit akivel el tudom beszélni az időt és az lefoglal, igy kisebb eséllyel csukódik le a szemem még akkor is ha monoton 5-8 órát tolom autópályán megálló nélkül. nameg át is tudja venni a vezetést ha már nagyon ki vagyok.

vannak azok fülre erősithető alvás érzékelők, amik sipolnak ha eldől a fejed, de nekem nem sokat értek

2017. dec. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
bazzz és ilyenek közlekednek köztünk...
2017. dec. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!