Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw-sek, audisok, mercisek,...

Bmw-sek, audisok, mercisek, ti TÉNYLEG, VALÓBAN lenézitek vagy leszóljátok a NEM prémium, kis katógóriájú autósokat és autójukat?

Figyelt kérdés

Régi és új Swift, Clio, Fiesta, Yaris, 206-os, 306-os, stb? Amennyiben igen, mi az amire büszke, büszkébb vagytok, vegyük ezt egyszemélyes közfelmérésnek, mert tényleg szeretném tudni. Rokoni, baráti körömben nincs

akit faggassak, kérdezzek ebben a témában, lásd. pl. Focus 2-es kombi, Fiat brava, 2006-os évj.-ú Swift, amilyük van... (mármint a bírátoknak, haveroknak).

Még anyit, hogy ha előttetek megy szabályosan, 90 max. 100-al egy fentebb említett vagy hasonló kisautó, azt feltétlenül megelőzitek vagy mentek mögötte tovább szabályosan? Ennyit akartam. Mivel nekem is ilyen kis kategóriás, 10 éves gépjárművem van.



2017. dec. 18. 18:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%
22 éves fullos BMW. :-))) Neked bejött az élet, de tényleg! :-) És még a rendőrök is fosnak tőled! :-)))
2017. dec. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

10-es

Jó troll vagy, pacsi :)

2017. dec. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Nekem teljesen mindegy miben ül, csak közlekedjen normálisan. A lenézés abból adódik, hogy általában a Suzukikban ülnek a 80 éves házaspárok, akik úgy gondolják, hogy országúton 60 km/h a biztonságos tempó, városban meg 30, vagy éppen csak elfejeltik a kreszt.


Előzéskor szintén nem érdekel milyen márkájú, ha nem tartja azt a tempót, amivel én addig közlekedtem, akkor megelőzöm.

2017. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy 40 szülinapomra vennék egy kis kategóriás prémiumot, mivel én szinte csak 100 %-ban városban használom a gépjárművet. Évente párszor csak nagyobb táv, belföldön. Én a következőkre gondoltam, mint következő autó: A- ill. B-osztály (A 150, B 150) a 95 lovas, 1500-as benzinmotorral, Audi A2 1.4, Audi A1 1.2 TSI (86 le), Bmw-ből mivel nincsen 1.4-es maximum a

116i, évjáratok 2006-07 körül A1-esnél a gyártási év kezdete, asszem 2010, A2-ből értelemszerűen max. 2004-ig. Melyiket ajánlanátok, tudom, az A-osztály sőt egyesek szerint a B-klasse sem nyújtja azt a vezetési élményt, kényelmet, presztízst, mint egy (fiatalabb) C- vagy E-osztály. De nekem figyelembe kell venni, hogy főleg városban használnám, s egy 1500-ös még kis benzinesnek számít, így a fogyasztása is megfizethető, nem? Nálam a dízel kizárt. A B-osztály tudom, eléggé lomha azzal az 1500-as sima szívó benzinessel, de nelem nem lényeges, hogy másodpercek alatt százon legyek, a mostani is csak 75 lovas, és 14,5 alatt van 100-on, nekem ez elég. Audiból inkább az említett A1-es felé húzok, természetesen a legkisebb, szintén említett 1.2-es TSI-hez. Az A2-est asszem kihúzom a listáról, nem tetszik a formája, meg alu kasztni, ha megsérül, pl. belém jönnek, elég költséges lehet a helyreállítása, nem is beszélve egy esetleges alkatrész hiányról ugye.

Végül is 14 éve lesz, hogy nem gyártják. Esetleg még, aztán tényleg befejezem, egy 2003/2004-es A3-as, 1.6 102 lovas. Annak bőven elég a teljesítménye szerintetek mondjuk 4 személlyel, csomagokkal klímával?

De lehet, hogy az A-osztály lesz a befutó, természetesen a második generáció, nehéz a döntés...

2017. dec. 19. 19:43
 15/16 A kérdező kommentje:
Helyesbítés: 40. születésnapomra...
2017. dec. 19. 19:44
 16/16 anonim ***** válasza:
Már rég voltam itt, és látom hogy a vitázók még nem ültek premium autóban. Mit jelent egy 22 éves fullos BMW? A kor ne tévesszen meg senkit, amit most a középalsó kategóriában kínálnak extraként, az egy full bmw-ben vagy merciban benne volt már sokkal régebben is. Tehát tolatóradar, automata ráfutás érzékelés és fék asszisztens, sebességfüggő kormányrásegítés, két zónás klíma, az összes ülés fűthető és hűthető, fűthető első és oldalsó szélvédők, -40 celsius esetére plusz elektromos fűtés, esőérzékelős panorámatető, keréknyomás ellenőrzés, blokkolásgátló, kipörgésgátló és 4 henger leválasztható, ha spórolni akar az ember vagy kevés a benzin, de egy gombnyomásra életre kel a V8 és a 350 lovacska. Meg még sok minden más... :)
2018. szept. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!