Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Előző kocsimnak édesanyám...

Előző kocsimnak édesanyám volt az üzembentartója, vettem egy másikat, ennek én vagyok. Komolyan nem tudom átvinni rá a bónuszt?

Figyelt kérdés
Édesanyámnak még csak jogosítványa sincs. Értem, hogy vele voltak szerződésben, de én vezettem baleset nélkül a kocsit 13 évig, én voltam a tulajdonos, a legmagasabb bónusz fokozatban voltam. Komolyan nem lehet tenni semmit, kezdhetem nulláról..? Ezt a választ kaptam ugyanis a biztosítótól. Ez hihetetlen..
2017. dec. 19. 07:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de normális esetben az üzembentartó (ahogy a nevében is benne van) használja, tartja üzemben a gépkocsit. Honnan a francból tudhatná a biztosító, hogy az üzembentartói szerződés csak egy színlelt dolog volt???

Amit eddig a 13 év alatt megspóroltál, abból most egy 3-4 évig futja a magasabb összegű A0-ás biztosításodra.

Tényleg nem értem a felháborodásod...

2017. dec. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy lehet így meghozni egy rendeletet? Milyen hülyeség már ez..? Hisz én vezettem.."


Ha te vezetted, miért nem a te neveden volt a biztosítás???

Ennyire egyszerű. És a biztosítónak honnan kellene tudnia, hogy te vezetted a kocsit? Vezethette a szomszéd Jóska is. Vagy akárki.


Pont nagyon jól van a rendelet. ÉS azért, mert te hülye vagy hozzá, ne a rendszert hibáztasd!

2017. dec. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Te felvetted előre a bónuszt azzal, hogy édesanyád nevére fizetted a kötelezőt. Persze hogy jó buli egy vidéki, idős nő nevére felannyiért kötni a kötelezőt, mint Pesten, férfiként, friss jogsival, de most eljött az idő hogy le kell aratnod a döntésed következményeit.

Ha szigorúan nézzük, te tulajdonképpen csaltál: nem az az ember, és nem ott vezette az autót, akinek az adatai alapján a díjat kalkulálták.

Most itt az ideje, hogy megfizesd az árát.

2017. dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És kiegészítve: nehogy azt hidd, hogy azért csökken a köteleződ, mert balesetmentesen vezetsz. Az egy kamu. Azért csökken, mert fizeted, de kárt nem okozol! Nagy különbség!
2017. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!