Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes venni 200-300 ezer...

Érdemes venni 200-300 ezer forintért használt autót, ha nem mindennap van használva?

Figyelt kérdés
Elég olcsó lenne ennyiért, ezért biztos nem a legjobb... De ha nincs mindennap forgalomban? És nagyobb távokat csak ritkán tennék meg vele.
2017. dec. 20. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Ha van sok szabadidőd rá, meg sok pénzed.
2017. dec. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pszyho válasza:
20%
Az típustól és állapottól függ. Lehet olcsón is üzembiztos autót venni, de nézesd meg ismerős autószerelővel, vagy hozzáértő haverral. Pár éve vettünk egy 93-as Toledőt 180eFt-ért, azóta is csak kopóra költöttünk (meg törésre ugye mama). De ez szerencse kérdése is. Amúgy drágábbal, újabbal is fel lehet szállni a szopórollerre.
2017. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne ennyiből, régebbi Swift, Astra, Golf, Vento mind kijön 300 körül olyan ami lehet hogy nem elsz tip-top állapoban külsőleg ellenben elég megbízható technika van bennük, szóval nem lesz pénztemető.
2017. dec. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 D. Brasco ***** válasza:
9%
Egy 2-3százezres astra golf vento nem lesz pénztemető??elég érdekes ilyet kijelenteni ilyen filléres huszonéves lomokra akiknek a 90%-a már szitává van rohadva........
2017. dec. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha 90% uk szét volna rohadva nem lenne velük tele sok aprohirdetési oldalt, nézd csak meg, hogy adott összegekért miket is kapni, meg fogsz lepödni.
2017. dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 D. Brasco ***** válasza:

Pontosan tudom mit lehet kapni ennyiert.......azert mert a hirdetesben ügyesen lett fenykepezve az auto es nem latszik hogy nincs alja,vagy éppen megáll a 10centis lyukon a múlt héten ráhúzott lavór gitt attol az még nem lesz jó autó!

Ezert a penzert meg max valami pukkanat 3-as golfot adnak ami azert sosem arrol volt hires hogy nem egyesül az oxigénnel....a vento detto......

2017. dec. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én írtam valaha is azt, hogy ennyiért tökéletes állapotút kap? De pár rozsdafolttól ugyanúgy fog menni az autó, legrosszabb esetben nem lesz szép. És ahogy olvasom a kérdést, itt nem azon van a hangsuly, hogy miként néz ki a kocsi, hanem hogy olcsó legyen és menjen.
2017. dec. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Abszolút érdemes szerintem...

A tömegközlekedés drága és sz**r

Ha nem autópályázol (főleg nem M5) akkor viszont nincs semmi szívás az autóval való közlekedésben mert nem kell attól félni, hogy 2-3 órát kell várni baleset miatt...


Én tuti valami kis swfit-et vennék.

Olcsó, elég megbízható és egyszerű autó, na meg strapabíró és egyáltalán nem csiga autó és meglepően "nagy" a beltere...

Én amikor életemben először ültem régi swift-be azt hittem nyomorogni fogok mert elég magas vagyok.... erre nem :)

és az ajtó sem 20-25cm vastag hanem csak 10 :D

2017. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Fél ország ilyen árkategóriáért vesz autót. Tehát mi érdemes? Felvenni hitelt valami túlárazott új szarra és par év alatt eladósodni miatta,vagy 4-5 évente cserélni a 300 ezrest? Na ugye.
2017. dec. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!