Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy műkődik ha szalonból...

Hogy műkődik ha szalonból vennék vadiúj autót?

Figyelt kérdés
Bemegyek, megtetszik az egyik közlöm hogy az kell, kifizetem az árát és ennyi?
2018. jan. 15. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá milyen extrái vannak, mennyit enged ha pár óra alatt kiteszed a lét . A szerződést mindent nézzetek át alaposan . Keress rá több forgalmazónál már több 100 ezret meg tudsz takarítani és pár óra fél nap utazással megéri ....
2018. jan. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy szalonban fizethetek készpénzzzel? ilyenkor hogy működik a biztosítás a névre írás?
2018. jan. 15. 16:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Általában úgy indul, hogy kell lenni egy elképzelésnek arról, hogy milyen célra szeretnél autót. Ez első körben lehet annyi is, hogy pl 5 személyes, családi kombi.

Utána lehet mérlegelni az anyagiakat, hogy mennyit tudsz rá szánni, vagy mennyi önerőt tudsz beletolni, és azt követően mennyi az a törlesztő, amit be tudsz vállalni. Aztán el lehet kezdeni nézegetni a különböző gyártók honlapjain a lehetőségeket, itt már le lehet szűkíteni a kört, akár néhány autótípusra is, de innentől már érdemes a helyszínen tájékozódni, hogy az adott modellek milyen felszereltséggel kérhetők, és éppen aktuálisan van-e valamilyen akció. Általában minden kereskedés szervez időszakos akciókat, amik jócskán lefedik az egész év időtartamát, és jócskán a listaár alatt meg lehet kapni a legtöbb autót. Fontos még az is, hogy ha lehet, kérni kell lehetőséget tesztvezetésre, ne megvásárlás után derüljön ki, hogy valamilyen kényelmetlen megoldás miatt (én pl nem minden autóban tudok kényelmes vezetési poziciót beállítani magamnak) mégsem felel meg az igényeknek az autó. Emellett érdemes elolvasni a kiszemelt típusról, típusokról minden rendelkezésre álló tapasztalatot, szinte valamennyi autózással, vezetéssel foglalkozó média csinál új autó teszteket, ahol hosszabb használatot követően írják le a tapasztalataikat olyan autós újságírók, akik bent vannak a szakmában, és láttak már egyet, s mást.

2018. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet készpénzzel fizetni, bár manapság megnézik az embert, ha egy ötmilliós autó árát belső kabátzsebből számolja le. A biztosítás, névre írás ügyintézését pedig minden új autó kereskedés vállalja.
2018. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztosítás egyéb átírás külön pénz , azt meg lehet takarítani ha kihagyod ezeket a lépéseket .
2018. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Másfél Millió Forint feletti készpénzfizetést be kell jelenteni a NAV-nak.
2018. jan. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikor mi vettünk új autót (készpénzben még akkor), nem lehetett a szalonban fizetni, hanem át kellett sétálni a szemben lévő bankhoz, és onnan utalni a megadott számlára.
2018. jan. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én amikor az előzőt vettem, 2005-ben, akkor simán bevittem az árát kp-ban, mert lehetett fizetni, én pedig kereskedéssel foglalkoztam, ahol nagy mennyiségű kp mozgás volt, egyszerűbb volt úgy. Tavaly áprilisban viszont, amikor a jelenlegit vettem, akkor úgy utaltam át az árát, valamiért az volt kézenfekvő, meg sem kérdeztem, hogy lehet-e készpénzben fizetni.
2018. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!