Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson HENGERFARAGÁS kivel...

Simson HENGERFARAGÁS kivel érdemes?

Figyelt kérdés
Üdv, szeretnék pár plussz lovat Simsonomba, és szeretném a hengert kissé tuningolni. Kit ajánlanátok? Jófogáson Erki Lászlót találtam. Esetleg kit ajánlanátok? Erki jó munkát végez?

2018. jan. 21. 02:08
 1/4 .,,.,,.,, ***** válasza:
Mit akarsz te faragni?
2018. jan. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erkit nem ismerem, de sokan meg tudják csinálni a hengerfúrást. Egyébként van még egy csomó módszer, ahogy növelheted a teljesítményt. Nézz rá a Tábori tunningra, ő komolyan felizmosítja a Simókat, bár nem olcsó. 70-es henger, más váltóáttételek, stb.
2018. jan. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Táborit mindenki szidja, nem hiába...

Erki meg, egyszer csinált nekem hengert... hengerfal honolása sajtreszelőhöz volt hasonló a rezó kipu hangtompítója meg két 10-es furat volt egy csőben, nem értettem miért fojtja le a motort amíg szét nem vágtam.

Szóval akit ajánlok az Sós Antal. Esetleg néz körül a simson fórumon

2018. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1: teljesen fölösleges volt, hogy írtál. Reszelés/ faragás tök mindegy. A másik kettő megértette.


#2, #3 : köszönöm a válaszaitokat. Főleg 3-as. Erre voltam kíváncsi. Láttam a képek alapján a rezókon, hogy a varratok se olyan szépek, de gondoltam megkérdezem itt, hátha csak rosszul sejtem, mert voltak ott szép rezók is. De végülis igazam lett nagyjából.

2018. jan. 24. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!