Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet megnézni a nyilvánta...

Hol lehet megnézni a nyilvántartást a kresz vizsgákról?

Figyelt kérdés
Hatósági nyilvántartásba kerül aki kresz vizsgát tesz. Ezt hol lehet megnézni? Iskolai igazolás miatt kéne.

2018. jan. 23. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Te nem nézhetsz bele a hatósági nyilvántartásba, semmi közöd hozzá. A kresz vizsga meg nem mentesít az iskolai kötelezettségek alól, így nem jár érte igazolás. Kérd meg szüleidet hogy igazolják, máskülönben igazolatlan napot kapsz.
2018. jan. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A vizsgázó eredményét a NKH közli a tanuló autós iskolájával.

Mire a tanuló bemegy az iskolába, ott már tudni szokták, hogy sikerült-e a vizsgája.

A vizsga eredmények nem nyilvánosak.

2018. jan. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

No igen, az nem tiszta, hogy milyen iskolába kérnél igazolást, tanintézményből hiányzást nem igazolnak sem KRESZ, sem forgalmi vizsga miatt, vagy az iskola engedélyével hiányozhatsz, vagy a szülő igazolja a hiányzást.

A rendőr, okmányiroda sem tudom miért van a keresőszavak között, a sikeres KRESZ vizsga nem jogosít járművezetésre, sem a rendőrt, sem az okmányirodát nem érdekli a KRESZ vizsgád sikere, de az sem, ha nem sikerül...

2018. jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
E-titánon keresztül,ha van.
2018. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, én november elején voltam C kategóriás KRESZ-vizsgán, és a vizsgabiztos az elején kérdezte, hogy kinek kell majd igazolás. És kaptam is.
2018. jan. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem egész napra, hanem arra az 1 órára (plusz az oda és visszaút, bár azt az osztályfőnök nézte el).
2018. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem ott a helyszínen, hogy tudnak e igazolást adni vagy a szülőnek kell és azt mondta a vizsgabiztos, hogy a hatósági nyilvántartásban benne van hogy vizsgáztam az eredmény most tökmindegy de az, hogy ott voltam azt meg tudom mutatni a suliban de nem találom.
2018. jan. 24. 00:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Auutos iskolában adnak igazolást ha be mész tudsz arra az alkalomra kérni .

Én is kértem és kaptam is a forgalmi vizsgára is , csak jófej ofőmnek hála ő le igazolta az egész napot hivatakos távollét néven , mivel tudja , hogy nem logok sulibol .

2018. jan. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!