Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda RX8-al kapcsolatban...

GreenLand kérdése:

Mazda RX8-al kapcsolatban tudna segiteni egy hozzáértő?

Figyelt kérdés

Pár napja vásároltam egy Mazda RX8-at kicsit még szokatlan .

Szeretnék tanácsot kérni hogy mi lenne az ideális sebesség fokozat 30km-es zonában ?

Ha egyesben megyek 30-as övezetben 4000-es fordulaton pár km-en lehet baja az autónak?

Az utolsó kérdésem az lenne ,hogy tankolásnál ha azonnal leállitom mert például mögöttem várnak és nem szerétném nagyon várakoztatni őket lehet baja ?

Vagy hogy oldjátok meg a tankolást ?

Ne haragudjatok lehet hyülye kérdés de jobbnak láttam megkérdezni.

Előre is köszönöm.



2018. jan. 24. 05:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Akinek volt már az tudja hogy miről beszélek .

Jo ne az RS audikhoz meg ezekhez hasonlitsátok.

A hanghatás és a vezetési élmény nem hétköznapi.

De amig nem vezet valaki ilyet addig irhatok bármit .

Ki kell probálni.

Egyébként 2007-es BMW525-ot vezettem elotte ahhoz viszonyitok.

Ja és ez az első autóm.

2018. jan. 24. 14:39
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát legyen úgy! :D
2018. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%
Bitang jó gép lehet az RX8, mindig nagyon vágytam egyre mióta kijött, de ez a wankeles túl sok odafigyelés meg horror árak kombó miatt sajnos nem fogok rá soha beruházni. Egy 8. gen. Mitsubighi Galant Vr4 már inkább, bár az jóval ritkább autó. Használd egészséggel, biztos nagy élmény :)
2018. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát a visszaváltástól csak akkor lesz baj ha ész nélkül csinálod, és az autó nagyot ránt amikor visszaváltasz. tanulj meg rendesen váltani és akkor még nagyobb sebességnél is gond nélkül visszakapcsolhatsz
2018. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!